Pertija: Esam ļoti sarūgtināti, bet nekādas panikas nav

31/03/2024 19:32
Nokopēts
Tamazs Pertija

Tonybet Virslīgas” komandas “Liepāja” galvenais treneris Tamazs Pertija sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret RFS. Jau vēstīts, ka vakar pagājušās sezonas čempione RFS izbraukumā ar 3:0 (1:0) apspēlēja “Liepāju”, kas zaudēja trešajā mačā pēc kārtas.

“Apsveicu pretinieku ar uzvaru, laba, spēcīga komanda, mums bija smagi. Pat neskatoties uz to, ka mēs ļoti nopietni gatavojāmies, daudz izzinājām pretinieku un sīki pētījām viņa spēli. Puiši ļoti centās, sitās, bet klase ir klase – ar vienu vēlēšanos nepietiek, lai panāktu rezultātu. Viesi skaisti uzplēsa mūsu aizsardzību, bija daudz “standartu”, izveidoja labus momentus. Pietiekami ilgi mēs noturējām spiedienu, bet, diemžēl, pagaidām mums pietrūkst kvalitātes, lai pilnībā tiktu galā ar tādu spiedienu,” izteicās Pertija.

“Protams, mēs esam ļoti sarūgtināti, bet nekādas panikas nav. Saprotu, ka tā ir līdzjutējiem, bet piedāvāju nomierināties – viss būs kārtībā, bet tikai ātri tas futbolā nekad nenotiek. Nav iespēju, ka tādu futbolu, kuru es gribu redzēt, mēs parādīsim uzreiz. Nē, tā nenotiek – vajadzīgs laiks. Vajadzīga pacietība un atbalsts. Apstiprinu, ka nav neviena, kas gribētu izlabot situāciju tik pat stipri un ātri, kā mūsu treneru štābs. Mēs 24 stundas diennaktī domājam par to, kā kļūt labākiem. Kad atbalsta, no tādas situācijas, protams, vieglāk tikt ārā, bet ja atbalsta nav…,” atzina speciālists.

“Bet esmu pārliecināts, ka mēs vienalga obligāti tiksim ārā, un man personīgi vienalga ko un kurš saka, kādu kritiku izlej. Pats galvenais, ka mēs paši zinām, cik lielu piepūli katru dienu veltam. Visi – vadība, spēlētāji, treneri, administrācija, visi. Darām visu iespējamo, lai FK “Liepāja” spēle kļūtu labāka un spēcīgāka. Un mēs zinām, ko mums vajag darīt.”

RFS dzen “Liepāju” vēl lielākā izmisumā, svinot pārliecinošu uzvaru

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām