Pertija Parīzē saņēmis vīzu un dosies ar komandu uz Belfāstu

Tamazs Pertia, sportazinas.com

Jau ziņojam par situāciju kādā nonākusi FK “Liepaja/Mogo” komanda. Liepājnieku komandas ārzemniekiem fiziski nepietika laika, lai saņemtu ieceļošanas atļaujas Lielbritānijā. Tapāt uz jautājuma zīmes bija trenera Tamaza Pertija pievienošanās komandai izbraucienā. Tomēr šodien Tamazs Parīzē sāņēmis vīzu, kas nozīmē, ka karstasanīgais grūzīņu speciālists vadīs komandas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēli Ziemeļīrijā.

“Mums fiziski pietrūka laika. Lielbritānijas vēstniecība vīzu pieteikumus pieņem tikai pirmdienās. Pirms nedēļas notika izloze, šodien viņi nestrādā. Iesaistījām Ziemeļīrijas futbola federāciju, UEFA, bet izskatās, ka tas neko neatrisinās. Ar katru stundu cerības arvien noplok. Attiecībā uz Pertiju ir tā, ka lidosim uz Parīzi, kur mums apsolīts palīdzēt, un no turienes spēles dienā – uz Belfāstu,” sarunā ar “Latvijas avīzi” pirmdien izteicās komandas prezidents Māris Verpakovskis.

No leģionāriem kopā ar komandu dosies horvāts Dario Tomičs un Leonels Strumija, bet Giorgi Eristavi, Abdulam Gueijem, Seidinam Keita, Alasanem Diopam, Mihailo Tomkovičam, Artjomam Osipovam, visdrīzāk, nāksies palikt Latvijā. Tāpat uz jautājuma zīmes ir vārtsarga Valentīna Raļkeviča došanās uz Belfāstu, jo viņš ir Latvijas nepilsonis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par