Pertija pēc 0:3 pret “Valmieru”: Komandā nav jābūt tiem futbolistiem, kuri nevar spēlēt

24/05/2024 22:55
Nokopēts
Tamazs Pertija

“Tonybet Virslīgas” komandas “Liepāja” galvenais treneris Tamazs Pertija komentējis viņa vadītās vienības sniegumu zaudētajā mačā pret “Valmieru”.

Jau vēstīts, ka šodien “Liepāja” savā laukumā ar 0:3 piekāpās “Valmierai”. Liepājnieki kopš 39. minūtes spēlēja mazākumā, kad par otro dzelteno kartīti tika noraidīts Mamadu Diāvs. Pēc 15 spēlēm “Liepāja” ar desmit punktiem ieņem pēdējo vietu turnīra tabulā.

“Šādos mačos gribas palīdzēt futbolistiem, it īpaši jaunajiem, kuriem vēl jādemonstrē savs līmenis vismaz Latvijas čempionātā. Bet ja tu pat Latvijā nedemonstrē to līmeni, tad par ko šeit var runāt? Skumji, ka [informācija] vienu ausi iekšā, bet pa otru ārā. Kā arī mums ir spēlētāju grupa, kuri nevar izpildīt to, ko mēs no viņiem prasām.

Un tad rodas jautājums – kāpēc mums viņi jāpatur komandā? Tādus, kuri apkauno mūs un mani? Nebūsim lojālo, gluži pretēji – būsim nežēlīgi. Futbols ir sporta veids, kur tu nedrīksti būt lojāls. Tāpēc tiem futbolistiem, kuri nevar, kuri mūs neapmierina (uz jaunajiem tas neattiecas), nav jābūt komandā. Mums jāmeklē tādi spēlētāji kā “Valmierai” – ātrie, kuri pilda trenera teikto,” teica Pertija.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām