Pertija: Vai tad man tagad ir “jānīd”, kā to dara mani kolēģi pēc katra zaudējuma?

19/04/2024 16:29
Nokopēts
Tamazs Pertija

“Tonybet Virslīgas” kluba “Liepāja” galvenais treneris Tamazs Pertija emocionāli komentējis vakardien piedzīvoto zaudējumu principiālajā spēlē pret “Grobiņas SC/LFS”.

Jau vēstīts, ka vakar “Liepāja” pilsētas derbijā ar 2:3 atzina “Grobiņas SC/LFS” pārākumu. “Liepājai” tas bija piektais zaudējums šosezon septiņās spēlēs, savukārt “Grobiņas SC/LFS” svinēja otro uzvaru, kas Viktora Dobrecova vadītajai vienībai ļāva apsteigt savus pretiniekus arī turnīra tabulā.

“Apsveicu Grobiņu ar pelnītu uzvaru. Labs derbijs, laba spēle no abām komandām. Viņi šodien bija spēcīgāki, tas ir jāatzīst, tāpēc arī guva trīs vārtus ar mačs noslēdzās ar rezultātu 3:2. Kāpēc viņi bija spēcīgāki? Es nezinu, varbūt vairāk gribēja. Tādas spēles padara Latvijas čempionātu par labāku turnīru. Pēc desmit nospēlētajām minūtēm no abām komandām vairs nebija nedz taktikas, nedz stratēģijas, tīras emocijas, liela vēlme no abām pusēm,” teica speciālists.

“Sapratām, ka tribīnēs būs ažiotāža, teikšu godīgi, man patika, kā viņi [“Grobiņas” atbalstītāji] fanoja. Labi, ka pilsētā ir tāda komanda ar vietējiem puišiem, kuri grib pierādīt, ka viņi ir pelnījuši būt augstāk. Un es nesaku tieši par “Liepāju” – varbūt “Riga FC” vai RFS, varbūt ārzemēs. Viņi to ir pelnījuši. Viņi laukumā izgāja ar vēlmi, un ja viņi tā turpinās, futbola līmenis celsies. Tas ir derbijs un diena bija laba, vienkārši mēs zaudējām,” uzsver Pertija.

““Grobiņas” situācijā tiesnesis uzskatīja, ka tur ir pendele, mūsu situācijā uzskatīja, ka nav. Tas viss ir daļa no dzīves. Ko man tagad, nīdēt, kā dara mani kolēģi pēc katra zaudējuma? Es nenīdu, jo šodien “Grobiņa” bija labāka, un viss, čempionāts turpinās. Ko man tagad, teikt, ka tiesnesis ir vainīgs, vai arī ka viņi “noparkoja autobusu”? Madrides “Real” vakar [ČL ceturtdaļfinālā] izdarīja to pašu. Kad mani kolēģi iemācīsies pēc zaudējuma runāt par savu komandu, nevis par pretiniekiem, mūsu futbols kļūs labāks. Tā ir preses konference, ne intervija, jārunā par savu komandu. Man brīžiem kļūst smieklīgi. Es rīkojos savādāk. Zaudējām 2:3, “Grobiņa” bija spēcīgāka. Punkts. Ja kāds grib kaut ko uzzināt par manu trenera karjeru, paskatieties uz maniem audzēkņiem, lai pamēģina sešas reizes izcīnīt otro vietu. Es negribu intrigas, es gribu nodarboties ar futbolu,” turpinā Gruzijas speciālists.

“Es to [Grobiņas fanu pārsvaru tribīnēs] uztveru adekvāti. Vēlreiz atkārtošu – esmu priecīgs, ka pilsētā ir tāda komanda, kur spēlē vietējie, kuri grib pierādīt, ka ir tādi līdzjutēji, kuri atbalsta un svin. Es taču neesmu egoists, esmu cilvēks, kurš ir par futbolu. Šodien viņi sarīkoja svētkus, es tur neredzu nekādu problēmu.”

“Audas” treneris dusmīgs pēc zaudējuma: “Liepāja” pēc vārtu guvuma vairs negribēja spēlēt

Kalns pēc zaudējuma “Liepājai”: Ieslēdziet “Audas” trenera vārdus un noklausieties vēlreiz

TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām