Peru šokē Čīli un iekļust “Copa America” finālā (VIDEO)

Ar Brazīlijas izlasi “” finālā spēlēs Peru futbolisti, kuri pusfinālā ar 3:0 pārspēja esošos čempionus Čīles izlasi.

Neskatoties uz Čīles valstsvienības teritoritālo pārsvaru, spēles rezultātu atklāja Peru komanda, kad 20.minūtē pēc centrējuma soda laukumā bumba nonāca pie Edisona Floresa, kurš savu izdevību izmantoja, panākdams 1:0.

Peruāņiem pārsvaru izdevās dubultot neilgi pirms puslaika pārtraukuma, kad lielisks sitiens no soda laukuma robežas padevās Jošimaram Jotunam: futbolists uztvēra augsti lidojošu bumbu un raidīja to vārtu sturī.

Spēles otrajā puslaikā Čīles komanda dominēja uzbrukumā, tomēr vārtus čempionei gūt neizdevās. Jau cīņas pieliktajā laikā peruāņi pielikta spēlei punktu: ar vārtu guvumu izcēlās Paolo Gerero, nodrošinot savas izlases iekļūšanu turnīra finālā.

7.jūlijā Peru finālā tiksies ar Brazīlijas izlasi, kamēr par trešo vietu cīnīsies Argentīnas un Čīles futbolisti.