Pētersons atgriežas kalnu riteņbraukšanā

Arnis Pētersons
Arnis Pētersons | Foto: velo.lv

Viens no Latvijas vadošajiem kalnu riteņbraucējiem atgriezies sportā un pievienojies “DTG – MySport” vienībai, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Pētersons kopā ar Mārtiņu Blūmu ir visu laiku labākie kalnu riteņbraucēji Latvijā. 2018.gada sezonas ievadā Pētersons izcīnīja rekordaugsto astoto vietu Pasaules kausa posmā MTB olimpiskā krosa elites vecuma grupā.

Viņa sasniegumu augšgalā arī piektā vieta pasaules U-23 čempionātā, ceturtā vieta Pasaules kausa posmā U-23 konkurencē un citi vērā ņemami starptautiskie sasniegumi.

Ilgāku laiku sportists nestartēja ne starptautiskajās, ne Latvijas mēroga sacensībās. Tomēr Pētersons jau šogad atgriezīsies sacensību apritē. Viņš pievienosies pērnā gada Latvijas vadošajai MTB maratona komandai – “DTG – MySport”, kas savā sastāvā sapulcējusi virkni laba līmeņa braucējus.

Šajā sezonā Pētersons lielāko uzsvaru liks uz Latvijas un Baltijas mēroga sacensībām. Galvenais uzdevums būs sportiskās formas un pārliecības atgūšana. Komanda Pētersonam vēlas dot iespēju atgriezties profesionālā līmenī.

“DTG – MySport” jauno sezonu iesākusi ar virkni augstvērtīgiem rezultātiem. Oskars Muižnieks triumfējis “Vivus.lv MTB maratona” pirmajā posmā un “MySport” Tomes MTB maratonā, kā arī ieguvis sudraba medaļu Latvijas čempionātā olimpiskajā krosā. Otrās vietas abos maratonos Laurim Purniņam, bet Latvijas čempionātā olimpiskajā krosā viņš bija trešais. Ar panākumiem jauno sezonu iesākuši arī Gints Lūsis, Kārlis Vanags un Edgars Brigmanis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par