PGL veic pārrunas ar divām citām Eiropas valstīm, ja “CS:GO Major” turnīru nebūs iespējams rīkot Stokholmā

20/07/2021 20:50

Esporta organizācija “PGL Esports” atklājusi, ka pastāv rezerves plāns, ja gadījumā gaidāmais “Major” turnīrs nevarēs tikt organizēts Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Labas izredzes šajā turnīrā ieraudzīt ir arī pašmāju talantīgos spēlētājus – “broky” un “YEKINDAR”, pārstāvot attiecīgi komandas “FaZe Clan” un “Virtus.pro”.

PGL, Stokholmas “CS:GO Major” turnīra organizētāji, apstiprināja, ka tiek meklētas alternatīvas “Valve” sponsorētā turnīra norises vietai. PGL šobrīd sadarbojas ar divām citām Eiropas valstīm, kas ir piedāvājušas nodrošināt visu nepieciešamo, ieskaitot visu spēlētāju klātbūtni un lielu skatītāju daudzumu uz vietas, lai noorganizētu šo turnīru, ja tas tomēr nevarēs tikt aizvadīts Zviedrijā tur pastāvošo Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Pēdējā laikā ir bijušas ziņas par neskaidrību ap “CS:GO Major” turnīra rīkošanu Zviedrijā, it īpaši pēctam, kad “Valve” kompānijai jūlija sākumā nācās pārcelt “Dota 2’s The International” turnīru no Stokholmas uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti. PGL atzina, ka “CS:GO Major” turnīru ir ticis plānots aizvadīt lielas publikas priekšā, bet pašreiz Zviedrijā spēkā esošie ierobežojumi 16 ooo skatītāju ietilpīgajā “Avicii Arena” ļauj pulcēt vien 300 skatītājus. Tas varētu mainīties pēc 15.septembra atkarībā no Covid-19 pandēmijas tā brīža situācijas, ziņo PGL.

PGL joprojām ir cerību pilni, ka tomēr izdosies šo turnītu sarīkot Zviedrijā. Taču, ja kritēriji nevarēs tikt izpildīti, organizatori ķersies pie rezerves plāna un pārcels “CS:GO Major” uz citu valsti. Zviedru interneta portāls “Fragbite” ziņoja, ka organizatori vakardien ir tikušies ar Zviedrijas Kultūras ministri Amandu Lindu, lai diskutētu par šo situāciju.

Kā ziņo “Fragbite”, Zviedrijas pārstāvji joprojām ir optimistiski par iespēju rīkot šo turnīru. “Zviedrija ilgi ir bijusi esporta pionieris un es ticu, ka šis pasākums varēs šeit notikt,” atzina Zviedrijas Kultūras ministre sarunā ar “Fragbite”.

Tomēr drīzumā organizatoriem būs jāpieņem lēmums vai palikt pie Zviedrijas varianta, vai tomēr pārcelt “CS:GO Major” uz citu valsti, lai divu miljonu ASV dolāru “Counter-Strike” turnīrs varētu notikt kā paredzēts, no šī gada 23.oktobra līdz 7.novembrim. Organizatori sola jau drīzumā nākt klajā ar jaunāko informāciju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….