Pie uzvarām Eirolīgas pirmajos mačos tiek arī “Real” un “Olympiacos”

21/04/2022 00:31
Madrides Real

Madrides “Real” un Pirejas “Olympiaсos” trešdien ar uzvaru sāka  ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla spēles.

Madrides “Real” mājās pieveica Telavivas “Maccabi Playtika” ar 84:74 (25:19, 22:19, 18:18, 19:18). Uzvarētāju labā 20 punktus guva Fabjēns Kozērs, bet viesiem 20 punktus sakrāja Skotijs Vilbekins.

Pirejas “Olympiaсos” mājās ar 71:54 (8:15, 25:11, 17:10, 21:18) pārspēja “Monaco”. Mājiniekiem pa 12 punktiem guva Georgs Printezis un Šakviels Makisiks, bet viesiem pa desmit punktiem guva Donta Hols un Maiks Džeimss, kuram arī sešas atlēkušās bumbas.

Jau ziņots, ka otrdien Rolands Šmits guva piecus punktus un palīdzēja “Barcelona” komandai mājās ar 77:67 uzveikt Minhenes “Bayern”, bet Stambulas “Anadolu Efes” viesos ar 64:48 pārspēja Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, sērijā līdz trim uzvarām iegūstot vadību ar 1-0.

Ceturtdien sēriju otrās spēles notiks Barselonā un Milānā. Ceturtdaļfināla sērijas ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām. “Play-off” pirmo kārtu pārvarējušās komandas maijā Belgradā cīnīsies finālčetrinieka turnīrā.

Arī šosezon Eirolīgā bija pārstāvētas desmit valstis ar 18 komandām, kas ir tikpat, cik iepriekšējā sezonā, bet pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā trīs Krievijas komandas tika izslēgtas no turnīra. Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Stambulas “Anadolu Efes”, kas finālā pieveica “Barcelona”.