Pieci padomi PKO turnīriem

03/04/2022 03:12
Pokers

Progresīvie izslēgšanas turnīri mūsdienās ir ļoti populāri, un pokera istabās notiek veselas sērijas šajā formātā. Zemāk apkopoti daži padomi, kas palīdzēs izvairīties no izplatītām kļūdām, spēlējot PKO turnīrus. Tiem, kuri nav pazīstami ar PKO formātu, vispirms jāpaskaidro, kas tas ir. Kad jūs piedalāties PKO turnīrā, puse no jūsu dalības maksas tiek novirzīta uz kopējo balvu fondu, bet otra puse kļūst par jūsu “bounty”.

PKO, tāpat kā parastajos turnīros, par nokļūšanu ITM tiek piešķirta naudas balva, taču jūs saņemat arī balvas par katru izslēgto spēlētāju. Tradicionālajos “bounty” vai “knockout” turnīros, ja izsit kādu spēlētāju, par to vienmēr saņem vienādu summu, taču PKO sistēma nedaudz atšķiras. Šajā formātā katru reizi, kad izslēdzat spēlētāju, jūs saņemat pusi no viņa “bounty”, bet atlikušā puse tiek pievienota jūsu paša balvai. To sauc par progresīvo elementu.

Tas nozīmē, ka jo vairāk spēlētāju jūs izsitīsit, jo lielāks būs jūsu “bounty”, taču jūs arī kļūsiet par mērķi citiem spēlētājiem – ​​viņi vēlēsies jūs izsist un paņemt jūsu lielo balvu.

Pieci padomi PKO turnīriem apskatāmi zemāk linkā

Pieci padomi PKO turnīriem

Pieslēgties

Dienas fokusā

Adams Silvers un Paolo Bankero
24/06/2022 07:19

Bankero kļūst par pirmo izvēli NBA draftā, “Knicks” aizmaina Vokeru

Šonakt risinājās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafts, kurā ar pirmajiem trīs numuriem bez pārsteigumiem izvēlēti Paolo Bankero, Čets Holmgrens un Džabari Smits. Tāpat notikuši daži maiņas darījumi, bet kuros iesaistītas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām