Pieci padomi PKO turnīriem

03/04/2022 03:12
Nokopēts
Pokers

Progresīvie izslēgšanas turnīri mūsdienās ir ļoti populāri, un pokera istabās notiek veselas sērijas šajā formātā. Zemāk apkopoti daži padomi, kas palīdzēs izvairīties no izplatītām kļūdām, spēlējot PKO turnīrus. Tiem, kuri nav pazīstami ar PKO formātu, vispirms jāpaskaidro, kas tas ir. Kad jūs piedalāties PKO turnīrā, puse no jūsu dalības maksas tiek novirzīta uz kopējo balvu fondu, bet otra puse kļūst par jūsu “bounty”.

PKO, tāpat kā parastajos turnīros, par nokļūšanu ITM tiek piešķirta naudas balva, taču jūs saņemat arī balvas par katru izslēgto spēlētāju. Tradicionālajos “bounty” vai “knockout” turnīros, ja izsit kādu spēlētāju, par to vienmēr saņem vienādu summu, taču PKO sistēma nedaudz atšķiras. Šajā formātā katru reizi, kad izslēdzat spēlētāju, jūs saņemat pusi no viņa “bounty”, bet atlikušā puse tiek pievienota jūsu paša balvai. To sauc par progresīvo elementu.

Tas nozīmē, ka jo vairāk spēlētāju jūs izsitīsit, jo lielāks būs jūsu “bounty”, taču jūs arī kļūsiet par mērķi citiem spēlētājiem – ​​viņi vēlēsies jūs izsist un paņemt jūsu lielo balvu.

Pieci padomi PKO turnīriem apskatāmi zemāk linkā

Pieci padomi PKO turnīriem

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām