Pieckārtējais Gagarina kausa čempions turpina pārrunas par palikšanu Kazaņā

Daniss Zaripovs, sportazinas.com
Daniss Zaripovs | Foto: Kazaņas "Ak Bars"

Leģendārais uzbrucējs turpina pārrunas ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Kazaņas “Ak Bars”, paziņojis sportista aģents Jurijs Nikolajevs.

“Dodamies jaunā līguma virzienā, notiek pārrunas. Cerams, līdz piespiedu atvaļinājuma beigām mums būs galīgais lēmums,” teica Nikolajevs.

Aizvadītajā sezonā 39 gadus vecais Zaripovs pildīja kapteiņa pienākumus “Ak Bars” vienībā. Hokejists aizvadījis 52 mačus KHL pamatturnīrā, atzīmējoties ar 13 vārtiem un 14 piespēlēm, savukārt “play-off” turnīrā viņš nepiedalījās.

Karjeras sākumā Zaripovs pārstāvēja Čeļabinskas “Mechel”, taču 2001. gadā viņš pārcēlās uz Kazaņu, nospēlējot “Ak Bars” rindās līdz 2013. gadam. Tad viņš četrus gadus pavadīja Magņitogorskā, bet 2017. gadā atgriezās Kazaņā.

Zaripovs ir vienīgais hokejists, kurš piecas reizes izcīnījis Gagarina kausu. Viņš ir viens no līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem. 589 mačos KHL pamatturnīrā viņš guvis 224 vārtus un atdevis 296 piespēles, savukārt 146 “play-off” turnīrā spēlēs uzbrucējs atzīmējies ar 57 vārtiem un 70 piespēlēm.

Tāpat uzbrucējs pārstāvējis Krievijas izlasi septiņos pasaules čempionātos un 2010. gada olimpiskajās spēlēs. Viņš trīskārtējais pasaules čempions. Zaripovam ir arī viens PČ sudrabs un viena bronza.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par