Peineram 100% precizitāte un rezultatīvākā spēle šosezon

02/11/2019 23:02

Latviešu basketbolista Žaņa Peinera pārstāvētā Belgradas “Partizan” kārtējā Adrijas basketbola līgas mačā svinēja uzvaru pār vēl vienu Serbijas galvaspilsētas komandu FMP ar 90:85.

Mačs sanāca saspringts, pēc pirmā puslaika rezultāts bija 40:40. Trešajā ceturtdaļā “Partizan” veica izšķirošu izrāvienu, uzvarot to ar 26:19. Atlikušajās desmit minūtēs komanda ļāva pretiniekiem atspēlēt divus punktus, kas netraucēja tikt pie trešā panākuma.

Peiners maču sāka sākumsastāvā un aizvadīja savu rezultatīvāko spēli Serbijas klubā. 14:55 minūšu laikā latvietis iemeta deviņus punktus (2p. 1/1, 3p. 2/2, s.m. 1/1), kas ir vairāk nekā četrās iepriekšējās cīņās Adrijas līgā. Basketbolists izcīnīja vienu bumbu zem groza un izdarīja vienu piespēli.

Ar trīs panākumiem piecos mačos “Partizan” ieņem piekto vietu 12 vienību konkurencē.

Peineram šī ir pirmā sezona “Partizan” rindās. Kopā ar komandu viņš piedalās ne tikai Adrijas līgā, bet arī ULEB Eirokausā. Iepriekšējā sezonā basketbolists pārstāvēja ULEB Eirolīgas klubu Stambulas “Darussafaka”.