Piepildās “76ers” ļaunākais murgs – no sastāva izkrīt arī otrs līderis

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Filadelfijas “76ers” nonākusi dramatiskā situācijā. Vienība traumu dēļ zaudējusi abus līderus – Benu Simonsu un Žoelu Embīdu.

23 gadus vecais Simonss muguras traumu guva 23. februāra spēlē pret Milvoki “Bucks” un laukumā viņš varēs atgriezties aptuveni pēc divām nedēļām.

Savukārt 25 gadus vecais Embīds sastiepa plecu aizvadītajā duelī pret Klīvlendas “Cavaliers”, kuru Filadelfija zaudēja ar rezultātu 94:108.

Līdz ar to komanda palikusi bez abiem līderiem. Pagaidām nav zināms, cik ilgi spēlēt nevarēs Embīds, taču abu izkrišana no sastāva ir liels trieciens.

Filadelfija šosezon jau tā buksē un nespēj atrast visefektīvāko pielietojumu “uz papīra” vienam no spēcīgākajiem sastāviem NBA. “76ers” šobrīd atrodas vien piektajā vietā Austrumos, turklāt komanda ir tuvāk astotajai pozīcijai nekā pirmajai.

ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis pavēstījis, ka pēc traumas gūšanas Embīds devās uz ģērbtuvi, bet pēc tam atgriezās uz soliņa. Basketbolists uz tā pavadīja neilgu laiku, jo vēlreiz devās uz ģērbtuvi, atpakaļ vairs neatgriežoties.

Embīds šosezon ir rezultatīvākais “76ers” spēlētājs ar 23,8 punktiem vidēji mačā un labākais atlēkušo bumbu rādītājā (12,0), kamēr Simonss ir labākais rezultatīvo piespēļu devējs (8,2) un otrs labākais atlēkušajās bumbās (7,8). Viņš ir arī trešais rezultatīvākais ar spēlētājs “76ers” rindās ar 16,7 punktiem.

Rezultatīvākais aizvadītajā mačā “76ers” rindās ar 20 punktiem bija Šeiks Miltons, bet “Cavs” sastāvā 28 punkti Kolina Sekstona rēķinā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par