Pieredzējušais Ikstens pievienojas “Saldus SS”/”Leevon” komandai

20/04/2021 14:29

Pirmās jeb “Nākotnes” līgas dalībniece “Saldus SS”/”Leevon” ir panākusi vienošanos ar kādreizējo Latvijas izlases vārtsargu Kasparu Ikstenu. Līdz ar šo pāreju Ikstens atkal ir apvienojies vienā komandā ar saviem kādreizējiem cīņas biedriem  “Jelgavas” komandā – Gintu Freimani un Arti Lazdiņu, kuri “Saldus SS”/”Leevon” sastāvam pievienojās pirms pērnās sezonas, vēsta kluba izplatītā informācija.

Futbolista pēdējā pārstāvētā komanda bija “Optibet” virslīga jaunpienācēja Jūrmalas “Noah”, kuras sastāvā viņš neaizvadīja nevienu spēli, kas saistīts ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) pirmssezonas lēmumu atņemt “Noah” licenci dalībai virslīgā. Pirms tam Ikstens ir pārstāvējis tādus virslīgas klubus kā Rīgas “Olimps”, Rīgas “Skonto”, Daugavpils “Daugava”, “Jelgava” un RFS, kā arī ārzemēs cīnījies Islandes augstākās līgas klubā Oulafsvikas “Vikingur”.

“Esmu noskaņojies, ka tas ir sākums kaut kam jaunam. Atkal ar vecajiem bukiem “dot virsū” un atrasties vienā komandā,”, tā atkalapvienošanos komentē pats Ikstens, kurš “Jelgavas” kreklā trīsreiz ir izcīnījis Latvijas kausu, trīs reizes kļuvis par virslīgas labāko vārtsargu un iemantojis “Dzelzs vīra” statusu, aizvadot neizlaisto spēļu sēriju vairāku gadu garumā.

Ikstena kontā ir vēl viens Latvijas kauss, kuru viņš izcīnīja RFS sastāvā, kā arī divi virslīgas čempiona tituli, kuri izcīnīti kopā ar “Skonto” un Daugavpils “Daugavu”. Klubs vēsta, ka Ikstens vienībai ir pievienojies līdz vasaras transfēru logam, kad cer noslēgt līgumu ar kādu augstāka ranga līgas pārstāvi.

“Esmu atbraucis ar lielu atbildības sajūtu. Man svarīgs ir ne tikai individuālais sniegums un sevi labi parādīt, bet arī komandas sniegums, lai mēs varam izpildīt savus nospraustos mērķus. Kaut vai līdz tai pašai vasarai, līdz kurai būšu šeit, lai gan nekad neko nevar zināt,” klubs citē futbolistu, pievienojoties komandai.

Viņš “Saldus SS”/”Leevon” vārtos stāsies Alvja Sorokina vietā, kurš bija kluba pirmais numurs pērnā gada sezonā, bet šogad ir lieliski debitējis “Optibet” Virslīga kluba “Metta” sastāvā. Ikstens vēl nesen bija regulārs Latvijas izlases dalībnieks, lielākoties ieņemot trešā vārtsarga pozīciju, taču šobrīd valstsvienībā notiek paaudžu maiņa un viņam vairs vieta sastāvā nav atvēlēta.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…