Piešķirs 80 000 eiro U20 EČ pludmales volejbolā norisei Rīgā

15/12/2022 14:55
Pludmales volejbols, www.sportazinas.com

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien atbalstīja 80 000 eiro piešķiršanu U20 Eiropas čempionāta pludmales volejbolā norisei Rīgā 2023.gadā.

Gala lēmums par finansējuma piešķiršanu jāpieņem Rīgas domei. Kā tika informēti domes deputāti, plānots, ka čempionātā piedalīsies aptuveni 72 komandas ar kopumā 144 sportistiem no 35 dažādām valstīm. Kopā ar komandu apkalpojošo personālu Rīgā viesosies aptuveni 220 sporta delegāciju pārstāvji.

Čempionātā plānots aizvadīt ap 190 spēlēm un plānotais pasākumu apmeklētāju skaits tiek plānots 5000 skatītāju. Čempionāta norise Rīgā esot nozīmīga tieši jaunajiem pludmales volejbola talantiem Latvijā, tā nodrošinot lielāku valstisko pārstāvniecību un iespējas jauniešiem cīnīties par medaļām un sasniegumiem, kas tālāk sniedz iespēju juniora vecuma sportistiem lēnām virzīties uz pieaugušo konkurenci un veidot pēctecību.

Kā būtiskākie ieguvumi no čempionāta norises Rīgā tiek minēta pozitīvā ietekme uz Rīgas reģiona ekonomiku, Rīgas starptautiskās atpazīstamības veicināšana, bērnu un jauniešu intereses pieaugums par pludmales volejbolu un sportu kopumā, pludmales volejbola attīstība un izaugsme Latvijā, kā arī jauna pludmales stadiona izveide Rīgas centrā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs un Jānis Strēlnieks
20/03/2023 10:12

Bez Lomaža un Strēlnieka – kā spēlēsim Pasaules kausā?

Šobrīd kļuvis zināms, ka šī gada Pasaules kausā basketbolā Latvijas izlasei savainojumu dēļ nevarēs palīdzēt aizsargi Rihards Lomažs un Jānis Strēlnieks.  Jāatgādina, ka Lomažs janvāra otrajā pusē guva ceļgala krusteniskās…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām