Pieteikums gada labākajai izspēlei? Marejs vairākkārt neticami izglābjas un uzvar geimā (VIDEO)

19/01/2023 22:45
Endijs Marejs

Par iespaidīgu izspēli “Australian Open” turnīra otrās kārtas mačā parūpējās skots Endijs Marejs (ATP 66.), kurš pret mājinieku Tanasi Kokinaki neticamā veidā vairākkārt spēja izglābties un uzvarēt trešā seta geimā, kas galu galā arī sekmēja panākumu visā mačā.

Zvaigžņotajam britu tenisistam spēles sākums bija neveiksmīgs. Jau pirmajā kārtā piedzīvojis trilleri, arī otrās kārtas mačs Marejam nebija viegls. Pēc pirmajiem diviem setiem viņš nonāca iedzinējos ar 0-2. Arī trešā seta pirmie divi geimi britu tenisistam nesekmējās (0-2), tomēr trešajā izspēlē Marejs parādīja augstāko klasi, iespaidīgā veidā uzvarot geimu pie pretinieka serves.

Marejs pēc fantastiskā geima parādīja raksturu un uzvarēja trīs setos pēc kārtas, svinot panākumu mačā ar ar 4-6, 6-7 (4:7), 7-6 (7:5), 6-3, 7-5. Cīņa ritēja piecas stundas un 45 minūtes – tas bija Mareja garākais mačs karjerā. Spēle pēc vietējā laika beidzās četros no rīta.

Nākamajā kārtā skots tiksies ar pasaules ranga 25. raketi Roberto Bautistu-Agutu no Spānijas.