Pilnīga dominance – Stūriška otro dienu pēc kārtas uzvar U23 PK posmā

25/06/2023 18:52
Nokopēts
Veronika Stūriška

Latvijas BMX riteņbraucēja Veronika Monika Stūriška svētdien Nīderlandē uzvarēja Pasaules kausa ceturtā posma U23 vecuma grupas sacensībās, izcīnot pirmo vietu otro dienu pēc kārtas.

Pagājušā gada U23 vecuma grupas čempione Stūriška bija pirmā gan kvalifikācijas braucienā, gan ceturtdaļfinālā, bet pusfinālā viņa ierindojās trešajā pozīcijā, taču ar to pietika, lai sasniegtu finālu, kurā sacentās četras ātrākās sportistes no abiem pusfināliem.

Finālā Stūriška finišēja 35,167 sekundēs un apsteidza tuvāko sekotāju par nepilnām septiņām sekundes desmitdaļām. Otro vietu ieņēma francūziete Tesa Martinesa, bet trešajā pozīcijā ierindojās Beļģijas pārstāve Aiko Gomersa. Pirmajos divos posmos, kas norisinājās Turcijā, Stūriška izcīnīja devīto un septīto vietu, bet sestdien trešajā posmā viņa bija pirmā.

Latvijas BMX cerība Stūriška uzvar U23 PK posmā Nīderlandē

Vīriešu elites grupas sacensībās Kristens Krīgers priekšsacīkstēs bija ceturtais un iekļuva astotdaļfinālā, kurā finišēja septītajā vietā, neiekļūstot nākamajā kārtā un noslēdzot sacensības 52.pozīcijā. Pasaules kausā riteņbraucēji krāj punktus 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām