“Pilsēta palikusi bez sirds” – pazīstams angļu klubs pamatīgas krīzes priekšā

Bury, sportazinas.com

Viens no vecākajiem Anglijas futbola klubiem “ Football Club” otrdien parādu dēļ izslēgts no Anglijas Futbola līgas (), kas apvieno valsts četras spēcīgākās profesionālās līgas.

Berijas klubs nedrīkstēs spēlēt futbolu jebkāda mēroga mačos līdz nākamajai sezonai, un, ja komanda atsāks piedalīties sacensībās, tas nebūs EFL turnīrā.

“Tāpat “Bury” vairs nedrīkstēs piedalīties arī Anglijas Futbola asociācijas kausa spēlēs 2019./2020.gada sezonā,” savā paziņojumā apliecināja FA. “Tāpēc mēs tagad konsultējamies ar ieinteresētajām pusēm par pareizu reakciju par pirmās kārtas maču pēc komandas izstāšanās no līgas. Ja klubs tiek reformēts, mēs redzam viņus iesniedzam pieteikumu FA, lai pievienotos līgas sacensībām zemāk Anglijas futbola piramīdā no 2020./2021.gada sezonas.”

Image

Fani cerēja, ka piepildīsies runas par kluba pārņemšanu, taču cerībām nebija lemts piepildīties.

Berijas kluba paziņojumā savā “Twitter” kontā trešdien bija teikts, ka “pēc inventarizācijas un atbalstītāju saraksta pārskatīšanas sezonas abonementu īpašniekiem kompensācijas tiks izmaksātas tik ātri, cik iespējams.”

Lielbritānijas sieviešu izlases treneris Fils Nevils, kurš ir dzimis Berijā, ziņu aģentūrai paziņoja, ka šie jaunumi “izrauj Berijas sirdi”. “Esmu izpostīts,” viņš teica. “Tas ir apkaunojoši. Berijai pēc 125 gadu pārtraukuma atkal nav futbola kluba.”

“Pilsēta palikusi bez sirds,” teica Nevils. “Tagad viss atkarīgs no Berijas iedzīvotājiem, ieskaitot mani, lai mēģinātu sirdi atgriezt pilsētā, kas tik ļoti paļāvās uz futbola komandu.”

Berijas kluba spēlētāji 1900. un 1903.gadā izcīnījuši Anglijas Futbola asociācijas kausu, bet augstākā ieņemtā vieta līgā bija ceturtā pozīcija 1926.gadā.

Iepriekšējā sezonā klubs ieņēma otro vietu “League Two” nopelnot ceļazīmi uz Anglijas pēc spēka trešo līgu – “League One”, taču viņiem netika dota iespēja tajā piedalīties finansiālo problēmu dēļ.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par