Pilsētnieks: Šobrīd ir 50% iespēja, ka neatgriezīšos Ķīnā

Raitis Pilsētnieks, Sportazinas.com
Raitis Pilsētnieks vidū Foto: Kunlun Red Star

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Pekinas “Kunlun Red Star” prezidents , kurš gan oficiāli šajā amatā šobrīd neatrodas, pieļauj 50% iespējamību, ka nākamsezon neatgriezīsies vienībā.

Jau ziņots, ka Pekinas klubs aizvadītajā sezonā KHL Austrumu konferences kopvērtējumā ierindojās 11. pozīcijā un nesasniedza izslēgšanas spēles.

Tāpat ir izskanējušas baumas, ka Rīgas “Dinamo” līderis Metjū Majone varētu pievienoties tieši “Kunlun Red Star”.

“Šobrīd nevaru šīs baumas ne apstiprināt, ne noliegt, jo pats esmu pārrunās ar klubu par turpmāko sadarbību un katrā ziņā man nav šādas informācijas. Droši vien klubā ir kāds, kurš veic pārrunas ar spēlētājiem,” portālam “Sportazinas.com” sacīja Pilsētnieks.

Pekinas vienību aizvadītajā sezonā pārstāvēja arī latviešu aizsargi Krišjānis Rēdlihs un Oskars Bārtulis, kurš gan sezonas laikā kļuva par Krievijas pilsoni.

“Manuprāt, ir maza iespēja, ka viņi paliks komandā, bet es pats šobrīd oficiāli neesmu kluba darbinieks, tāpēc nevaru paust tā nostāju,” turpināja Pilsētnieks.

“Kunlun Red Star” prezidents arī nav drošs par savu nākotni klubā. “Pagaidām grūti spriest. Pirmajos trīs gados bija skaidrs virziens un zināju savu lomu vienībā, bet šobrīd nav īsti skaidrs kādā virzienā organizācija dosies KHL, VHL un MHL sakarā, tāpēc ir pārrunas un es šobrīd izskatu arī alternatīvus variantus. Līdz ar to ir 50% iespēja, ka neatgriezīšos Ķīnā. Šobrīd viss ir pārrunu līmenī, bet neko konkrētu nevaru atklāt. Šobrīd izmantoju mazliet laika, lai atpūstos un tad jau skatīsimies tālāk.”

Pilsētnieks Pekinas vienībā strādā kopš 2016. gada, bet prezidenta amatā viņš tika iecelts 2017. gada izskaņā. Latvietis bijis arī Ķīnas U18 un U20 izlašu ģenerālmenedžeris, kā arī iepriekš strādāja KHL vienībās Prāgas “Lev” un Rīgas “Dinamo”, kur pildīja tehniskā direktora funkcijas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par