Pipens kritizē tagadējo formātu: Tas nav NBA, bet “pick-up” basketbols

Skotijs Pipens
Skotijs Pipens | Foto: Jonathan Daniel/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () leģenda kritiski izteicies par tagadējo līgas formātu, kas tika izveidots, jo pasaulē sākās Covid-19 pandēmija.

NBA šobrīd mačus aizvada bez skatītājiem Orlando “burbulī”. Līdz ar to nevienai komandai nav sava laukuma priekšrocību.

“Jāsaka godīgi, tas nav NBA, kur tu saskaries ar grūtībām. Te nenotiek pārlidojumi uz spēlēm, nav fanu un nekas, kas spēlētājus var izsist no līdzsvara,” medijam “Business Insider” skaidro Pipens. “Manuprāt, mēs šobrīd redzam “pick-up” basketbolu”

“Pick-up” mači ir būtībā “pagalma” basketbols, kad vairāki cilvēki savācās un savā starpā uzspēlē basketbolu bez tiesnešiem. Tos pat nevar nosaukt par pārbaudes dueļiem, bet drīzāk par brīvā laika pavadīšanu.

“Jā, tev ir sava komanda un jūs trenējaties kopā, taču tā ir vairāk kā “pick-up” spēle, jo nav fanu klātbūtnes un reālas skaņas, kas var traucēt basketbolistiem. Viņiem vienkārši nav spiediena,” turpināja Pipens. “Labākais piemērs ir Losandželosas “Lakers” spēlētājs Reidžons Rondo. Viņš nekad nav izcēlies ar spēju realizēt tālmetienus, bet tagad “burbulī” viņš pēkšņi var iemest 50%…”

“NBA ir ļoti daudz lietas, kas spēli padara grūtu, bet “burbulis” to padara daudz vieglāku. Spēlētāji katru dienu guļ vienā un tajā pašā gultā un dodas uz vienu un to pašu treniņu zāli. Viņiem tagad nav apstākļi, kas varētu izsist no līdzsvara. Šī spēle ir ļoti atšķirīga, taču tā ir aizraujoša,” noslēdza Pipens.

NBA izveidoja ļoti drošu vidi Orlando esošajā Disnejlendā, un sezona ir veiksmīgi novesta līdz finālsērijai, kuru jau gaidāmajā naktī uzsāks Losandželosas “Lakers” un Maiami “Heat” komandas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par