Pirlo iegūst pirmo trofeju pie “Juventus” stūres

21/01/2021 13:03
Andrea Pirlo

Turīnas “Juventus” komanda trešdien Redžo Emīlijā triumfēja Itālijas Superkausā futbolā, sarūpējot Andrea Pirlo pirmo titulu galvenā trenera amatā. “Juventus” ar rezultātu 2:0 (0:0) uzvarēja “Napoli” komandu.

Turīnieši pirmajā puslaikā kontrolēja spēles gaitu, bet vārtu guvumam tuvāk bija “Napoli”, taču Vojcehs Ščensnijs glāba komandu pēc Irvinga Lozano tuva sitiena ar galvu.

Otrajā puslaikā “Juventus” komandai savu iespēju neizmantoja Federiko Bernadeski, taču 64.minūtē pēc stūra sitiena Krištianu Ronaldu no vārtu priekšas panāca 1:0. Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām neapoliešiem bija iespēja panākt neizšķirtu, taču Lorenso Insinje netrāpīja mērķī 11 metru soda sitienu.

Punktu “Juventus” uzvarai pielika Alvaro Morata, kurš otrā puslaika kompensācijas laika piektajā minūtē pēc ātra pretuzbrukuma panāca 2:0.

“Šajā spēlē daudz cietām un laukums bija sliktas kvalitātes, taču mums bija pareizā pieeja un esmu gandarīts, ka izcīnījām svarīgu titulu. Pēc zaudējuma Milānas “Inter” mums vajadzēja mainīt attieksmi. Ceru, ka šī uzvara dos pārliecību nākamajām spēlēm,” pēc uzvaras teica Ronaldu. “Juventus” Itālijas Superkausā uzvarējusi deviņas reizes.