Pirmā uzvara ļauj Lesteras “City” pamest pēdējo vietu premjerlīgā

04/10/2022 08:38
Lesteras City

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas mačā pie pirmās uzvaras šosezon tika Lesteras “City” futbolisti, kas savā laukumā ar 4:0 (3:0) sagrāva “Nottingham Forest” vienību.

Mača liktenis tika izšķirts pirmā puslaika vidū, kad desmit minūšu laikā mājinieki guva trīs vārtus. Ar diviem precīziem sitieniem mājinieku rindās izcēlās Džeimss Medisons, bet vieni vārti Hārvija Bārnsa rēķinā. Otrā puslaika vidū Patsons Dakā pēc Medisona piespēles panāca beigu rezultātu 4:0.

Lesteras klubs šosezon septiņās spēlēs bija izcīnījis punktu par neizšķirtu sezonas ievadā, pēc kā zaudēja sešas spēles pēc kārtas. Panākums ļāva mājiniekiem atstāt premjerlīgas pēdējo vietu, uz to nobīdot tieši Notingemas komandu. Abu vienību rēķina ir pa četriem punktiem. “Nottingham Forest” piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas, bet pēdējo četru maču laikā savos vārtos ielaiduši 16 bumbas. Notingemas vienību pēc atgriešanās premjerlīgā papildināja 21 jauns spēlētājs, tomēr tas nav sniedzis cerētos rezultātus.

Anglijas premjerlīgas galvgalī ar 21 punktu astoņās spēlēs atrodas Londonas “Arsenal”, kam ar 20 punktiem seko čempione Mančestras “City” un ar 17 – Totenhemas “Hotspur”.