Pirmais FA kausa pārsteigums – otrās līgas klubs izslēdz “Arsenal”

09/01/2022 21:29
Notingemas

Anglijas Futbola asociācijas kauss

Šodien noticis pirmais pārsteigums Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausā, jau pirmajā šī turnīra spēlē izstājoties slavenajai premjerlīgas komandai Londonas “Arsenal”, kas ar 0:1 piekāpās Notingemas “Forest”. Lai arī šī bija trešās kārtas spēle, abām vienībām tas bija turnīra pirmais duelis turnīrā, jo pirmajās divās kārtās piedalās tikai zemāko līgu klubi.

“Forest”, kas ikdienā spēlē “Championship” jeb pēc spēka otrajā līgā, spēja izslēgt “Arsenal”, turklāt nosargāt savus vārtus neskartus. Uzvaras golu 83. minūtē guva 33 gadus vecais veterāns Luīss Grabans. Nākamajā kārtā “Forest” spēlēs pret citu premjerlīgas komandu Lesteras “City”.

Šodien notika vēl astoņas FA kausa spēles. No premjerlīgas vienībām tālāk tika Noridžas “City” (1:0 pret Čarltonas “Athletic”), “Liverpool” (4:1 pret “Shrewsbury”), Totenhemas “Hotspur” (3:1 pret “Morecambe”), Vesthemas “United” (2:0 pret Līdsas “United”) un Vulverhemptonas “Wanderers” (3:0 pret Šefīldas “United”).

Francija

Piekto neizšķirtu šajā sezonā piedzīvoja Parīzes “Saint-Germain”, kas cīnījās 1:1 ar Lionas “Olympique”. Lukass Paketa spēles septītajā minūtē panāca 1:0, taču PSG rindās rezultātu 76. minūtē izlīdzināja Tilo Kehrers. PSG gan joprojām ir izteikta čempionāta līdere un galvenā favorīte uz uzvaru “Ligue 1”.