Pirmais Latvijas hokeja podkāsts – OneTIMER #1TIMER

Pirmais hokeja podkāsts ir klāt!

Pirmais hokeja podkāsts ir klāt!

Arbitri Mārtiņš Lācis un Lotārs Zariņš jau ilgu laiku seko līdzi notikumiem gan pašmāju hokejā, gan aiz robežām. Šī gada janvārī Reģionu Starptautiskā podkāsta asociācija (RIPA) mūs uzņēma savās rindās un esam šīs asociācijas biedri. Līdz ar pievienošanos vispasaules podkāsteriem mēs laižam klajā mūsu pirmo audio raidījumu OneTIMER.

Mārtiņš Lācis ir sporta žurnālists ar astoņu pasaules čempionātu pieredzi. Ilgu laiku atbildējis par mediju portāla “Apollo” sporta nodaļu, kā arī piedalījies vairāku sporta raidījumu veidošanā. 2014. gadā izveidoja savu personīgo lolojumu “Sporta Personības” – sportapersonibas.com.

Lotārs Zariņš ir jauns hokeja apskatnieks, kurš pamazām smeļ pieredzes kausus žurnālistikas vidē. Pirmos soļus mediju vidē viņš spēra [un vēl joprojām sper] caur savu satura platformu “Hokeja Blogs” – hokejablogs.lv.

Debijas raidījumā atskatījāmies uz “Dinamo” derbiju “Winter Ice Break” ietvaros, apskatījām, kādā sastāvā un ar kādiem nosacījumiem uz Rīgu dosies Kanādas izlase. Tāpat diskutējām un dalījāmies ar “Kurbads” un “Mogo” hokejistu viedokļiem par gaidāmo “Latvijas kausa” izcīņu.

Ar jautājumiem un ieteikumiem brīva iespēja dalīties komentāru sadaļā.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar