Pirmo reizi Latvijas CS:GO komandām ir iespēja kvalificēties augsta līmeņa turnīram

CEE Champions
CEE Champions | Foto: Goexanimo.lv

Pirmo reizi Baltijas vēsturē mūsu reģiona komandām ir iespēja kvalificēties uz turnīru, kura galvenais balvu fonds ir 15 tūkstoši ASV dolāru.

Pats CEE Champions norisināsies laika posmā no 5 līdz 31. oktobrim un paredzēts, ka tajā piedalīsies 32 komandas no 16 dažādām valstīm. Kā jau iepriekš likām noprast, šo valstu sarakstā atrodamas arī mūsu pašu trīs Baltijas valstis (Latvija, Igaunija un Lietuva) un svarīgi atzīmēt, ka katrai no dalībvalstīm atvēlētas veselas 2 vietas galvenajā turnīrā.

Katras Baltijas valsts 2 labākās komandas no kvalifikācijas turnīriem savu ceļu turpinās tieši CEE Champions Main stage turnīrā.

Katras valsts kvalifikācijas process sadalīts divos posmos – open un closed qualifiers. No katra open qualifier 4 labākās komandas turpinās cīņu closed qualifier ietvaros, kur tālak jau tiks noskaidrotas tās 2 komandas, kuras dosies pārstāvēt Baltijas valstis CEE Champions Main stage turnīrā.

Šī turnīra pašas svarīgākās spēles Baltijas komandu izpildījumā redzēt varētu ikviens. Attiecīgi, katras valsts closed qualifier izšķirošās spēlēs, kā arī Baltijas valstu komandu sniegumu CEE Champions Main stage turnīra ietvaros varēsi vērot LIVE tiešraidē GOEXANIMO Twitch kur par spēļu komentēšanu gan latviski, gan angliski parūpēsies mūsu komentētāji Emvy un nobodijs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par