Pirmo reizi trīs CIS komandas atrodas starp 10 pasaulē spēcīgākajām “CS:GO” vienībām

22/02/2021 23:10

Šodien publicētajā “CS:GO” komandu reitingā portālā “HLTV” vēsturisku brīdi piedzīvoja CIS reģions, jo trīs vienības vienlaikus atradās TOP10. 2017. gada jūnijā “Gambit” atradās sestajā, “Natus Vincere” – astotajā un “HellRaisers” 10. vietā, bet pēdējo pārstāvēja divi ukraiņi, divi slovāki un ungārs, kas pēc “HLTV” noteikumiem skaitījās Eiropu pārstāvoša.

Pašlaik “Natus Vincere” ir otrie, “Virtus.pro”, ko pārstāv arī latvietis Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis ir sestie, bet “Spirit” septītajā pozīcijā. “Spirit” organizācijai tā ir augstākā vieta reitingā, līdz šim viņi nebija atradušies augstāk par 13. pozīciju.

Visas trīs vienības, kā arī “Gambit” turpina dalību “IEM Katowice 2021” turnīra izslēgšanas spēlēs, kas nozīmē, ka tā ir lieliska iespēja vēl uzlabot savu atrašanās vietu reitingā, bet “Gambit” spēlētājiem arī ielauzties nākamajā publicētā reitingā TOP10 vienību starpā.

Tikmēr Helvija “broky” Saukanta “FaZe” turpina savu lejupslīdi, zaudējot vēl vienu pozīciju un atrodoties 18. vietā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…