Pirmos vārtus izlasē guvušais Rakels: Varējām izveidot kaut ko nedaudz vairāk pretuzbrukumos

16/11/2018 13:22

Jau vēstīts, ka Latvijas futbola izlase ceturtdien Astanā UEFA Nāciju līgas piektajā mačā, pateicoties Denisa Rakela precīzajam sitienam 48. minūtē, nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Kazahstānu.

Virslīgas klubā “Riga FC” par Latvijas čempionu un kausa ieguvēju kļuvušais Rakels pēc mača dalījās ar savu viedokli par aizvadīto cīņu un restaurēja precīzā sitiena gaitu.

“Otrā puslaika pirmajās minūtēs mēs sākām “spiest”, pēc stūra sitiena intuitīvi gāju uz tālo stabu, un bumba atlidoja pie manis. Uzbrucēja gols. Esmu ļoti priecīgs par gūtajiem vārtiem,” savus pirmos vārtus izlase atcerējās uzbrucējs.

Par izlases sniegumu Rakels atzīmēja, ka komanda otrajā puslaikā nospēlēja labāk, tomēr pēdējās minūtēs lielāku spiedienu izdarīja Kazahstānas izlase, jo viņi spēlēja kā mājinieki. “Gan mēs, gan viņi varējām iesist. Simtprocentīgas iespējas nebija ne mums, ne viņiem, bet mēs varējām izveidot kaut ko nedaudz vairāk pretuzbrukumos,” tā Deniss par mača noslēgumu.

Latvija pēc aizvadītām piecām spēlēm Nāciju līgas D divīzijas ceturtajā grupā ar iekrātajiem trim punktiem atrodas trešajā pozīcijā. Turnīru Miksu Pātelainena vadītā komanda noslēgs pirmdien izbraukumā pret Andoru, ar ko mūsējie 6. septembrī “Daugavas” stadionā nospēlēja neizšķirti 0:0.