Pirms EČ finālturnīra Latvijas volejbolisti Rīgā aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Somiju

28/07/2021 14:28

6. augustā plkst. 19.00 un 7. augustā plkst. 17.30 Daugavas sporta namā norisināsies Latvijas vīriešu volejbola izlases pārbaudes spēles pret Somijas valstsvienību, gatavojoties septembrī gaidāmajam Eiropas čempionāta finālturnīram, informē Latvijas Volejbola federācija (LVF).

“Nākamajā nedēļā pie mums atbrauks Somijas izlase, aizvadīsim trīs pārbaudes spēles – divas oficiālās [6. un 7. augustā] un vienu neoficiālo svētdien no rīta,” informē Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls, kurš dos iespēju visiem rīcībā esošajiem volejbolistiem. “Kādam droši vien būs vairāk spēles laika, citam mazliet mazāk, bet spēlēs visi.”
Latvijas izlase gatavojas saskaņā ar plānu, notiek rutīnas darbs bez īpašām problēmām. Valstsvienības kandidāti jau trešo nedēļu strādā ar bumbām, un turpinās arī fiziskie treniņi. “Tagad mums ir piektā gatavošanās nedēļa,” norāda treneris. “Kad sāksies pārbaudes mači, tad treniņu slodzes tiks samazinātas un meklēsim savu spēli.”
Daugavas sporta namā ieplānotās spēles 6. un 7. augustā pārraidīs televīzijas kanāls “Best4Sport”. Klātienē tās varēs apmeklēt skatītāji ar sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanu. Biļeti par pieciem eiro var iegādāties vietnē bezrindas.lv – https://ej.uz/mzne 
Pēc pirmajām pārbaudēm sekos arī izbraukuma mači – 13., 14., un 15. augustā pret čehiem, kā arī 22. un 23. augustā pret grieķiem. Ilgi gaidītais Eiropas čempionāta finālturnīrs notiks 1.-19. septembrī Igaunijā, Somijā, Polijā un Čehijā, piedaloties 24 izlasēm. Latvija nokļuvusi D grupā – Tallinā sacentīsies arī Igaunija, Francija, Vācija, Slovākija un Horvātija.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….