Pirms nedēļas par “Nets” spēlētāju kļuvušais Bīzlijs nevarēs doties uz Orlando

16/07/2020 19:05

Ar Covid-19 saslimušais Maikls Bīzlijs nepapildinās Rodiona Kuruca pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Bruklinas “Nets” rindas, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Jau ziņots, ka “Nets” nolīgtais Bīzlijs inficējies ar Covid-19 un pametis sezonas noslēguma turnīra mājvietu Orlando. Pagājušajā nedēļā “Nets” papildināja sastāvu ar Bīzliju, kurš komandai palīdzētu sezonas noslēguma fāzes turnīrā.

Tiesa, viņš kļuvis kopumā par astoto “Nets” basketbolistu, kurš inficējies ar Covid-19, un, iespējams, pats tiks aizvietots ar citu spēlētāju.

Iepriekš jau bija zināms, ka sezonas izskaņā Orlando klubam nepalīdzēs Spensers Dinvidijs, Deandrē Džordans, kā arī Vilsons Čendlers un līderi Kairijs Ērvings un Kevins Durents.

2008.gada drafta otrais numurs Bīzlijs iepriekš 11 sezonās aizvadījis 609 mačus, kuros caurmērā iekrājis 12,4 punktus. Pēdējo spēli NBA Bīzlijs aizvadīja 2019.gadā, pārstāvot Losandželosas “Lakers”.

Basketbolistam vēl jāizcieš sods par neatļauto vielu lietošanu, tāpēc viņš nevarētu doties laukumā pirmajās sešās no astoņām sezonas turpinājuma spēlēm.

Tāpat Šaranija ziņo, ka “Nets” redzeslokā ir vieglais uzbrucējs Džastins Andersons, kurš jau šosezon aizvadījis trīs spēlēs Bruklinas vienībā.

NBA sezona atsāksies 30.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpās Orlando.

Sezonas noslēguma turnīra aizvadīšana Orlando daudzos radījusi bažas, jo pēdējās diennakts laikā Floridas štatā tika konstatēti gandrīz 14 000 jauni saslimšanas gadījumi, kas ir otrs lielākais skaits kopš pandēmijas sākuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…