Pirmssezonas nometnes laikā “Dinamo” aizvadīs maču pret Jāņa Kalniņa pārstāvēto “Jokerit”

Jānis Kalniņš, sportazinas.com
Jānis Kalniņš | Foto: facebook.com/helsinginjokerit

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” 27. augustā Somijā aizvadīs pārbaudes spēli pret latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”.

Jau ziņots, ka Pētera Skudra vadītā “Dinamo” otro nedēļu aizvada treniņus Piņķu ledus hallē. Trenera rīcībā ir 16 hokejisti ar pilnvērtīgiem kontraktiem, ar vēl 14 spēlētājiem ir noslēgti pārbaudes līgumi.

Ceļošanas ierobežojumi joprojām liedz rīdziniekiem un arī citām KHL komandām pilnvērtīgi gatavoties sezonai, jo ārzemju klubi nevar doties uz Krieviju, bet Krievijas klubiem liegta iespēja aizvadīt treniņus un mačus ārzemēs. Iepriekš “Dinamo” pārstāvji minēja, ka, gatavojoties sezonai, tiks aizvadītas piecas pārbaudes spēles Somijā. Šodien kļuvis zināms, ka viena no tām notiks 27. augustā.

Aizvadītajā sezonā Kalniņš laukumā gājis 47 KHL pamatturnīra mačos, kuros viņš atvairīja 92% metienu un vidēji ielaida 2,14 ripas. Piecās “play-off” cīņās viņam 92,8% seivu un caurmērā 2,04 ielaistie vārti. “Jokerit” kvalificējās Gagarina kausam un pārvarēja pirmo kārtu, taču čempionāts netika nospēlēts līdz galam Covid-19 izplatības dēļ.

Vakar “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis sarunā ar Krievijas ziņu aģentūru TASS atklāja, ka šogad nenotiks tradicionālais “Latvijas Dzelzceļa” kauss. Turnīrs bija paredzēts laika posmā no 7. līdz 14. augustam un tajā bija jāpiedalās Rīgas “Dinamo”, Minskas “Dinamo”, Maskavas “Spartak” un Jekaterinburgas “Avtomobilist” komandām, taču Covid-19 draudu dēļ tas nebūs iespējams.

Plānots, ka jaunā KHL sezona sāksies 2. septembrī. Savukārt kalendārs tiks publicēts piektdien, 7. augustā plkst. 18:30. Visticamāk, pirmos mačus ārzemju klubi aizvadīs Krievijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par