“Pistons” bez pārsteigumiem ar pirmo numuru draftēs Kaningemu

29/07/2021 21:27

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Detroitas “Pistons” ar pirmo numuru šonakt gaidāmajā draftā izvēlēsies Keidu Kaningemu, noskaidrojis medija ESPN reportieris Adrians Vodžnarovskis.

“Pistons” pārstāvji trešdien ieradās Ņujorkā, lai tiktos ar Kaningemu un informētu par kluba lēmumu izraudzīties tieši viņu. Vodžnarovskis gan norāda, ka “Pistons” turpina saņemt maiņas piedāvājumus par pirmo piku, un Kaningemu klubs varētu nepaņemt tikai tādā gadījumā, ja šī izvēle tiktu aizmainīta. Tas gan ir maz ticams, jo citām vienībām ir jāliek galdā iespaidīgi piedāvājumi un, iespējams, pat “jāpārmaksā”, lai iegūtu #1 izvēli.

Vodžnarovskis arī uzzinājis, ka Hjūstonas “Rockets” ar otro numuru tēmē Džeilena Grīna virzienā, kamēr trešā pika īpašniece Klīvlendas “Cavaliers” ir noskaņojusies draftēt Evanu Mobliju. Tikmēr “Sportsnet” žurnālists Maikls Grendžs informē, ka Toronto “Raptors” ir izlēmusi ar ceturto numuru paņemt Džeilenu Sagsu.

NBA drafts risināsies 30. jūlijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika. Latviešu basketbolisti šajā pasākumā netiks izraudzīti, jo abi reālākie kandidāti Artūrs Kurucs un Artūrs Žagars draftam nepieteicās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….