“Pistons” ieinteresēti maiņas darījumā iegūt 2017. gada drafta pirmo numuru

Mitchell Leff/Getty Images

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Detroitas “Pistons” izrādot interesi par 2017. gada drafta pirmā numura Filadelfijas “76ers” basketbolista Markela Fulca iegūšanu, ziņo Ziemeļamerikas mediji.

“Pistons”, iegūstot Fulcu, varētu tādējādi aizlāpīt robu, kas rastos ja pēc 2019./2020. gada sezonas Detroitas vienību pamestu Redžijs Džeksons, kurš tad kļūtu par brīvo aģentu.

Fulcam ir problēmas ar nerviem starp kaklu un plecu, kas viņam rada sāpes un līdz ar to basketbolists nevar veikt pilnvērtīgas kustības un izpildīt metienus.

Fulcs kopš ienākšanas NBA nav spējis attaisnot uz viņu liktās cerības, jo nepilnu divu sezonu laikā viņš cīnās ar pleca problēmām. Pagājušajā sezonā viņš šī iemesla dēļ aizvadīja vien 14 spēles.

Šosezon Fulcs nospēlējis 19 mačus, vidēji laukumā pavadot 22,5 minūtes un gūstot 8,2 punktus. Jaunatnes līmenī par talantīgu uzskatītais basketbolists pagaidām nav spējis sakārtot savu metiena tehniku un līdz ar to viņam pieklibo punktu gūšana, jo šosezon viņš realizējis 42% metienus no spēles, 29% tālmetienus un 21 no 37 soda metieniem.

ASV basketbolists “76ers” vienībā nāk uz maiņu, jo pirmā saspēles vadītāja vieta ir atvēlēta Austrālijas zvaigznei Benam Simonsam.

Falca atgriešanās laukumā paredzēta pēc trīs līdz sešām nedēļām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par