Pitsburgas “Penguins” GM: uz trešās maiņas centru ir trīs kandidāti

17/09/2017 12:10

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” ģenerālmenedžeris Džims Rutenfords paziņojis, ka komandai ir trīs kandidāti uz vakanto trešās maiņas centra pozīciju.

“Mums ir trīs kandidāti, kuriem sēkojam līdzi. Viens vai divi no viņiem varētu pievienoties vēl pirms sezonas sākuma, tomēr iespējams, ka tas arī varētu nenotikt,” paziņoja Rutenfords.

“Man nevajag par visām varītēm izdarīt maiņas darījumu vēl pirms sezonas. Mums ir Krosbijs un Malkins, kas uz saviem pleciem iznesīs lielāko smagumu.”

Jau vēstījām, ka komandu pēc aizvadītās sezonas pametis 40 gadus vecais centrs Mets Kalens, kurš pievienojās Minesotas “Wild” komandai, tādējādi radot robu “pingvīnu” rindās. Kalens bija svarīgs mehānisms komandas panākumos, veicot lielu netīrā darba apjomu, spēlējot mazākumā un piesedzot komandas līderus Jevgeniju Malkinu un Sidniju Krosbiju.

Līgums uz nākamo sezonu ar “Penguins” organizāciju ir arī Latvijas izlases centra uzbrucējam Teodoram Bļugeram.

“Šobrīd mūsu sistēmā ir puiši, kas var spēlēt trešās maiņas centrā. Varbūt ne visu sezonu. Ja sāksim sezonu ar hokejistiem, kuri jau ir mūsu rīcība, domāju, visam jābūt kārtībā.”

Tādējādi, ja Rutenfords neveiks kādu maiņas darījumu vēl pirms sezonas sākuma, ļoti iespējams, Bļugeru redzēsim “Penguins” krekliņā jau sezonas atklāšanas spēlē.

Pagaidām komandai uz pārbaudes laiku pievienojies 34 gadus vecais Džejs Makklements, kurš visas savas NHL karjeras laikā bijis stabils 3.-4.maiņas centra spēlētājs ar atzīstamu spēli mazākumā.

Komandas GM arī piezīmēja, ka viņš “3.maiņas centra uzbrucēja problēmu” neredz tik lielu, kā to redz hokeja apskatnieki.

Stenlija kausa ieguvēji nevarēja sastāvam pievienot kadu skaļu vārdu, jo atrodas ļoti tuvu algu grieztiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….