PK laikā šausmīgu savainojumu guvušais serbs atklāj nākotnes plānus

13/09/2023 23:33
Nokopēts
Borisa Simaničs

Serbijas izlases basketbolists Borisa Simaničs atklājis detaļas par savu veselības stāvokli.

Iepriekš vēstīts, ka Simaničs Pasaules kausa mačā pret Dienvidsudānu saņēma sitienu, kura rezultāts izrādījās daudz nopietnāks, nekā sākumā tika paziņots. Viņš pret Dienvidsudānu, kad pamatlaikā bija atlikušas nedaudz nepilnas divas minūtes saņēma sitienu pa nieres zonu un spēli turpināt vairs nevarēja. Uzreiz pēc tam Simaničs tika nosūtīts uz slimnīcu Manilā, kur viņam naktī tika veikta operācija.

Vēlāk kļuva zināms, ka basketbolists zaudēja vienu no nierēm, kā arī vismaz uz laiku tika apšaubīta viņa karjeras turpināšana.

“Ar katru dienu jutos labāk. Esmu atsācis staigāt un ēst, ceru uz ātru atveseļošanos,” sarunā ar “Radio Belgrade” teica basketbolists. “Pēc divām operācijām es neko nezināju [par Serbijas izlases gaitām]. Kad man pirmo reizi izdevās aizsniegties līdz telefonam, aizsūtīju viņiem īsziņu,” atceras Simaničs.

“Pagaidām maz ko zinu. Iespējams, varēšu atgriezties laukumā. Tagad zinu to, ka trīs mēnešu neko nevarēšu darīt. Pēc tam nierei jāatgūstās. Gaidu fiziskos testus, un tad viss kļūs skaidrs,” saka serbs.

Aizvadītajā Pasaules kausā Serbija kļuva par vicečempioni, finālā zaudējot Vācijai.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām