Planētas pirmā rakete Švjonteka turpina dominanci arī “French Open” trešajā kārtā

03/06/2023 18:40
Iga Švjonteka

Planētas pirmā rakete sieviešu tenisā Iga Švjonteka sestdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Francijas atklātā čempionāta trešās kārtas spēlē. Polijas tenisiste ar rezultātu 6-0, 6-0 pārspēja ķīnieti Vanu Sjiņjui (WTA 80.), maču noslēdzot 51 minūtē.

No šogad “French Open” sešiem aizvadītajiem setiem Švjonteka četros nav zaudējusi neviena geima – ko tādu atklātajā ērā bez viņas iespējušas Mērija Pīrsa 1994.gadā un Martina Navrātilova 1985.gadā. Pēdējo desmit gadu laikā tikai četras tenisistes “Grand Slam” turnīros spējušas mačus noslēgt ar rezultātu 6-0, 6-0.

Tikmēr ranga sestās pozīcijas īpašniece Koko Gofa no ASV ar 6-7 (5:7), 6-1, 6-1 uzvarēja 16 gadus veco Mirru Andrejevu (WTA 143.).

Sezonas otrais “Grand Slam” turnīrs – Francijas atklātais čempionāts – norisināsies līdz 11.jūnijam.