Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Samoilovs nepārvar BPT “Elite 16” sacensību kvalifikāciju

01/02/2023 13:49
Nokopēts
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš

Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš/Mihails Samoilovs trešdien Dohā sezonu pludmales volejbola profesionālās tūres jeb “Beach Pro Tour” (BPT) “Elites 16” sērijas turnīrā uzsāka ar zaudējumu kvalifikācijas pirmajā kārtā, bet otrajā kārtā zaudējumu piedzīvoja otrs Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.

Pļaviņš/Samoilovs, kuri kvalifikācijā izsēti ar 13.numuru, ar 13:21, 19:21 piekāpās ar ceturto numuru izsētajiem spāņiem Adrianam Gaviram un Pavlo Erreram. Par dalību turnīrā Latvijas duets nopelnīja 340 pasaules ranga punktus un finišēja dalītā 21.vietā.

Otrs Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, kuri izsēti ar sesto numuru, BPT sezonu uzsāka ar 21:14, 18:21, 15:12 uzvaru pār amerikāņiem Timotiju Brūsteru un Kailu Frendu, kuri sacensībās izsēti ar 11.numuru. Cīņā par vietu pamatturnīrā Latvijas pāris ar 18:21, 16:21 piekāpās austrāliešiem Kristoferam Makjū un Polam Barnetam, kuri kvalifikācijā bija ieguvuši trešo numuru un pirmajā kārtā ar 21:14, 21:18 pieveica Ungārijas pludmales volejbolistus Artūru Hajosu un Benci Atilu Štreli (14.).

Par sniegumu Dohā Latvijas pāris nopelnīja 400 pasaules ranga punktus, ieņemot dalītu 17,vietu. Lai iekļūtu pamatsacensībās, bija nepieciešams pārvarēt divas spēļu kārtas.

Dalību pamatsacensībās sieviešu konkurencē nodrošinājušas Eiropas čempiones Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Samoilova. Viņas turpat Dohā tikai iepriekšējā nedēļā pabeidza iepriekšējās sezonas sacensības, paliekot viena punkta attālumā no iekļūšanas BPT finālturnīra ceturtdaļfinālā.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām