Pļaviņš/Točs izcīna uzvaru turnīrā Tartu

02/08/2020 22:33

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs svētdien Tartu izcīnīja uzvaru jau trešajā Igaunijas “Grand Prix” sērijas posmā.

Pļaviņš/Točs uzvarēja apakšgrupā un ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:15, 21:12) pārspēja mājiniekus Mihkelu Nūtu un Karlu Maidli, pusfinālā ar 2:0 (21:12, 29:19) – vēl vienu Igaunijas duetu Marko Pomerancs/Argo Araks, bet finālā tika galā arī ar igauņu spēcīgāko pāri Kusti Nelvaks/Marts Tīsārs – 2:0 (21:12, 21:18).

Līdz ceturtdaļfinālam tika cits Latvijas duets Ardis Daniels Bedrītis/Ralfs Namiķis, kuri tur ar 0-2 (16:21, 16:21) piekāpās Nelvakam un Tīsāram.

Sieviešu konkurencē iepriekšējā posma trešās vietas ieguvējas Kristīne Briede un Krista Paegle uzvarēja savā apakšgrupā, bet ceturtdaļfinālā ar 0-2 (19:21, 19:21) zaudēja vēlākajām trešās vietas ieguvējām Jūditai Kurei- Pahomovai un Renātei Pikai.

Finālā sieviešu konkurencē panākumu svinēja lietuvietes Rugile un Gerda Grudzinskaites, kas ar 2-0 (21:17, 21:19) pieveica mājinieces Līsu Sometsu un Helēni Hollasu.

Par posma vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīts Argo Araks un Rugile Grudzinskaite.

Tagad sacensību seriāla ietvaros notiks Igaunijas čempionāts, kas Paidē notiks tajos pašos datumos kā Latvijas čempionāta fināla posms 15. un 16.augustā Cēsīs.

Jūnija beigās turnīrā Tallinā un jūlija vidū Pērnavā uzvaru arī svinēja Pļaviņš/Točs, bet pirmajā posmā Tallinā Varvara Brailko/Anete Namiķe uzvarēja arī sieviešu konkurencē.