Pļaviņš/Točs un Samoilovs/Šmēdiņš izslēgšanas turnīru Jūrmalā sāks no otrās kārtas

Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, sportazinas.com
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs | Foto FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un / piektdien Majoros nodrošināja vietu Pasaules tūres trīs zvaigžņu posma izslēgšanas turnīra otrajā kārtā.

Pļaviņš/Točs, kuri Jūrmalā izlikti ar pirmo numuru, A grupas otrajā mačā ar rezultātu 2-0 (21:16, 21:19) pārspēja Lietuvas vadošo duetu Luku Kazdaili/Arnu Rumšēvicu, kuri izsēti ar 16.numuru.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā duelī latvieši ar 2-1 (19:21, 21:15, 15:6) pārspēja jaunos igauņus Timo Anderu Lehmusu/Mertu Tammearu, kuri saņēmuši 32.numuru.

Tikmēr Samoilovs/Šmēdiņš, kuriem turnīrā ir otrais numurs, B apakšgrupas otrajā cīņā ar 2-0 (21:19, 21:18) guva virsroku pār slovēņiem Nejcu Zemļaku/Janu Pokeršniku, kuriem ir 18.numurs.

Kā vēstīts, pirmajā cīņā mājinieki ar 2-0 (21:19, 21:13) uzvarēja poļus Martinu Hinjeviču/Mihalu Koricki, kuriem Jūrmalā piešķirts 31.numurs.

Uzvarot abās apakšgrupas spēlēs, Pļaviņš/Točs un Samoilovs/Šmēdiņš nodrošinājuši vietu izslēgšanas turnīra otrajā kārtā.

Jau ziņots, ka Toms Šmēdiņš/Haralds Regža un Mihails Samoilovs/Aleksandrs Solovejs apakšgrupā uzvarēja vienā no divām spēlēm, tādējādi izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas.

Pirmās spēles uzvarētāji, kas jau bija nodrošinājuši vietu izslēgšanas mačos, grupā aizvadīja savstarpējo spēli par tiesībām uzreiz iekļūt izslēgšanas maču turnīra otrajā kārtā, bet zaudētāji – par tiesībām turpināt turnīru izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Jau ziņots, ka kvalifikācijas turnīra pirmo kārtu nepārvarēja Rūdolfs Stankevičs/Artūrs Rinkevičs, Dāvis Nātriņš/Gints Antoms un Oskars Puga/Jānis Kuprašovs.

Uz pamatturnīra spēlēm biļetes ir iespējams iegādāties “Beachvolley.jurmala.lv”.

Pludmales volejbolisti turnīrā cīnās par naudas balvām 75 000 dolāru vērtībā – uzvarētāji saņems naudas laimestu 10 000 dolāru vērtībā, kā arī tiks pie 600 punktiem 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Pasaules tūres posms Latvijā norisinās pirmoreiz.

Sākot ar 2014.gadu, Jūrmalā norisinājušās augsta ranga Eiropas mēroga sacensības, 2017.gadā uzņemot Eiropas čempionāta finālturnīru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par