Pļaviņš un Točs saņēmuši Pasaules tūres finālposma speciālo ielūgumu

09/09/2021 11:18

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs saņēmis speciālo ielūgumu dalībai Pasaules tūres finālposmā, ziņo Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB).

Pasaules ranga 36.vietas īpašnieki Pļaviņš un Točs būs spiesti koriģēt plānus. Pļaviņš pēc Tokijas olimpiskajām spēlēm nevienā turnīrā vairs nav piedalījies, bet Točs Latvijas čempionāta finālturnīrā spēlēja kopā ar Arni Tunti.

Sacensībās piedalās astoņi pasaules ranga pirmie dueti un divi speciālo ielūgumu saņēmušie pāri. No pasaules spēcīgākajiem pludmales volejbolistiem turnīrā nepiedalīsies vien pasaules ranga sestās vietas īpāsnieki – Krievijas Volejbola federācijas pārstāvji Vjačeslavs Krasiļņikovs un Oļegs Stojanovskis.

Otru īpašo ielūgumu saņēmuši mājinieki Adrians Karambula un Enriko Rosi, kuri pasaules rangā ieņem 27.vietu. Sieviešu sacensībās Latvija nebūs pārstāvēta.

2020.gadā sacensības Covid-19 epidēmijas dēļ nenotika, bet 2019.gadā vīriešu turnīrā uzvaru svinēja pasaules čempioni no Krievijas Krasiļņikovs un Stojanovskis. Sievietēm uzvarēja Vācijas duets Laura Ludviga/Margareta Kozuha.

Turnīrs Itālijā norisināsies no 6. līdz 10.oktobrim.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ģirts Ankipans, Normunds Sējējs un Artis Ābols
18/10/2021 11:02

Kur tagad strādā kādreizējie “Dinamo” galvenie treneri?

Rīgas “Dinamo” Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvada savu 14. sezonu. Iepriekšējos 13 gados komandu vadījuši speciālisti no dažādām valstīm ar dažādu pieeju, un arī līdzjutēju atmiņas par viņiem ir visai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…