Pļaviņš: Varbūt pirms Olimpiādes kādu posmu izlaidīsim

Mārtiņš Pļaviņš, sportazinas.com
Mārtiņš Pļaviņš | Foto: Zane Bitere/LETA

2020.gada Tokijas olimpisko spēļu ceļazīmi izcīnījušie Latvijas pludmales volejbolisti un , salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šo sezonu gatavojas aizvadīt 75% apmērā, otrdien “Pafbet” atbalstīto sportistu preses konferencē paziņoja Pļaviņš.

Kā ierasts, Latvijas pludmales volejbolisti ziemā sezonai gatavojas Ēģiptē.

“Pirmās divas nedēļas Ēģiptē trenējāmies ar vienu smilšu treniņu un vienu svaru zāli dienā. Trešajā nedēļā bija maza aizķeršanās, bet pēdējās divas nedēļas bija jau divi smilšu treniņu. Gatavojamies gan pie tehniskās sagatavotības, gan strādājām trenažieru zālē. Pagaidām līdz mūsu optimālajai formai ir tālu. Viss notiek lēnām, taču ar sagatavošanās procesu esam apmierināti,” stāstīja Pļaviņš.

Lai gan olimpiskā ceļazīme ir nodrošināta, Latvijas duets ieplānojis gana daudz sacensību.

“Nevaram aizbraukt uz olimpiskajām spēlēm, nepiedaloties turnīros, kuros varam uzkrāt sacensību pieredzi. Tāpat sezona ir jāaizvada 75% apmērā, lai olimpiskajās spēlēs būtu labā formā. Varbūt pirms Olimpiādes kādu posmu izlaidīsim,” teica Pļaviņš.

Pļaviņa/Toča duetu šogad vismaz pāris reizes varēs redzēt arī Latvijā.

“Pasaules kausa Jūrmalas posms ir mūsu kalendārā, jau pērn apsvērām, ka tur spēlēsim. No Latvijas čempionāta posmiem varu uzreiz pateikt, ka startēsim Saulkrastos, bet par pārējiem mēs domāsim. Pasaules kausā Latvijā noteikti jāspēlē. Mūsu līdzjutēju ir pelnījuši redzēt, kā mēs cīnāmies pret labiem pāriem un uzvaram,” skaidroja Pļaviņš.

Sezonas pirmie mači latviešiem paredzēti Katarā, kur marta vidū norisināsies Pasaules kausa četru zvaigžņu posms.

“Esam aizvadījuši piecu nedēļu treniņnometni Ēģiptē. Līdz sestdienai būs Latvijā un kārtojam vīzu posmiem Ķīnā, taču vēl nezinām, vai tie notiks. Jau tagad zinām, ka noteikti dosimies uz posmu Katarā,” atzīmēja Točs.

Pļaviņš/Točs septembrī Ķīnā iekļuva 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā un nodrošināja Latvijai ceļazīmi uz 2020.gada Olimpiādi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par