“Play-off” varonis Hrubecs: Sākumā nesapratu, kādēļ “Avangard” vēlas iegūt “Kunlun Red Star” vārtsargu

03/05/2021 10:12

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa čempions Omskas “Avangard” sastāvā Šimons Hrubecs sarunā ar “Championat” atcerējās savas pārejas detaļas.

Šo sezonu 29 gadus vecais vārtsargs sāka Pekinas “Kunlun Red Star” vienībā, kur desmit spēlēs atvairīja 91,9% metienu un vidēji ielaida 3,31 ripas. Novembrī viņš pārgāja uz “Avangard” kļuva par komandas pirmo numuru. “Play-off” turnīru viņš gan sāka uz soliņa, taču kopš konferences ceturtdaļfināla ceturtā mača vārtos spēlēja tikai čehu hokejists.

18 Gagarina kausa spēlēs Hrubecs apturēja 95,3% metienu un vidēji ielaida 1,45 ripas. Viņa kontā piecas sausās spēles, tajā skaitā divas – finālā pret Maskavas CSKA, kas ļāvis “Avangard” izcīnīt titulu, bet pats Hrubecs noteikti uzskatāms par vienu no fināla varoņiem.

“Kad es spēlēju “Kunlun Red Star”, mans slepenais mērķis bija iekļūt “play-off” un tikt aizmainītam uz labāku komandu. Domāju par to, ka jāspēlē pēc iespējas labāk, lai kāda cita vienība vēlētos iegūt mani. Pēc mača pret “Avangard” sarunā ar Jirži Sekaču teicu, ka es gribētu spēlēt šajā komandā, un pēc pāris mēnešiem mans sapnis piepildījās.

Īsti nezinu, kādēļ “Avangard” vēlējās iegūt mani – komandā bija divi lieliski vārtsargi, kuri demonstrēja labu statistiku. Kad tiku aizmainīts, es aizdomājos – labi, bet kādēļ esmu viņiem vajadzīgs? Man teica, ka esmu paņemts, lai spēlētu “play-off” turnīrā, lai es esmu gatavs izšķirošajām spēlēm. Daži cilvēki sociālajos tīklos rakstīja, ka neesmu vajadzīgas komandai. Uztveru to pozitīvi, padomāju, ka vienkārši viss jāpierāda ar savu sniegumu,” pastāstīja Hrubecs.

“Avangard” vienībā vārtsargs nopelnīja 11 miljonus rubļus par sezonu jeb aptuveni 120 tūkstošus eiro, kas KHL mērogā ir ļoti maza nauda.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…