Pleinics: Mūsu reģionā basketbols turās uz absolūti dullu cilvēku entuziasma

Ralfs Pleinics, Sportazinas.com
foto: BK "Ventspils" sociālie tīkli

Latvijas – Igaunijas apvienotās līgas uzvarētāju BK “Ventspils” kluba valdes loceklis Ralfs Pleinics raidījumā “Hattrick” dalījies iespaidos par pirmo kopprojekta sezonu.

Raidījuma vadītājs Armands Puče Pleinicam vaicājis, kurai pusei, viņaprāt, šobrīd pieder iniciatīva notiekošajos procesos, jo visi svarīgākie pasākumi notikušu kaimiņu teritorijā.

“Tas nebija smuki, personīgi es neko tādu negaidīju, ka mūs iebāzīs vienā maisā ar atklāšanas spēli, Zvaigžņu spēli un “Final 4″. Tas nebija forši. Acīmredzot, latviešiem apvienoto līgu vajadzēja vairāk nekā igauņiem. Igauņi vienmēr bijuši vairāk noslēgti – cik ir, tik ir labi. Viņi nav tik ļoti tendēti uz izaugsmi, tieši klubu basketbola izpratnē, kā Latvijā. Necenšas, tā teikt, grābt zvaigznes no debesīm, kā to mēdz reizēm darīt latvieši. Viņi neskrien pa priekšu tam, ko reāli var izdarīt,” sacīja Pleinics.

Tāpat Pleinics izteicies par ekonomisko projekta pusi: “Vienmēr esmu uzvēris un turpināšu uzsvērt, ka ekonomiski pamatots, ja tā vispār var runāt sporta sakarā, šajā reģionā var būt tikai Baltijas līgas projekts, iesaistot arī lietuviešus. Šobrīd Latvijas – Igaunijas līgas projekts nevar rēķināties ar ekonomiskiem ieguvumiem. Ir jāsaprot, ka mūsu reģionā basketbols, un vispār sports, turās uz absolūti dullu cilvēku entuziasma.”

Pucē norādījis, ka “Final 4” modelis kā tāds ir vērsts uz to, ka tas ir komerciāls pasākums.

“Piekrītu, bet ja trešajā gadā, ja turnīrs tik ilgi izdzīvos, par uzvaru tiks piešķirta kāda prēmija, tas būs izcils sasniegums. Šobrīd tā nav un neredzu, ka tas varētu būt arī nākamgad. ”

“Infrastruktūras ziņā viss ir labi, taču varētu būt profesionālāka attieksme menedžmenta ziņā. Ne vienmēr, kad pie viņiem aizbrauc, viss ir priekšā un sakārtots. Kā tas ir pie mums. Tur ne vienmēr visur ir ūdens nolikts priekšā, nezini, kur jāiet, u.t.t. Tādas lietas ir ļoti svarīgas,” uz atsevišķiem mīnusiem, raugoties uz igauņu klubu darbu, norādījis “Ventspils” pārstāvis.

Raidījumā Pleinics izsakās arī par sportiskajiem turnīra ieguvumiem, Somijas klubu potenciālo iesaistīšanos projektā un citām aktualitātēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par