Pluto EČ MTB riteņbraukšanas pludmales sacensībās iegūst13. vietu

13/12/2021 14:50
Mārtiņš Pluto

Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Pluto svētdien UEC Eiropas čempionātā (EČ) MTB riteņbraukšanas pludmales sacensībās Francijas pilsētā Denkerkā izcīnīja 13.vietu, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija. 50 kilometrus garajā distancē gar Ziemeļjūras krastu elites grupā devās 44 sportisti, tostarp Pluto, kurš pārstāv Nīderlandes komandu “Abloc CT”.

Trasē, kurā nebija būtisku kāpumu un sašaurinājumu, sacensības noritēja aktīvā tempā, un Pluto finišēja pēc vienas stundas 27 minūtēm un 16 sekundēm, kas ļāva viņam ieņemt 13.vietu.

Sacensību uzvarētājs Samuels Lerū no Francijas finišēja pēc vienas stundas 24 minūtēm un 28 sekundēm. Septiņas sekundes vēlāk finišēja Pluto komandas biedrs Riks van Breda no Nīderlandes, bet vēl pēc divām sekundēm – nīderlandietis Kūns Vermentfūrts. Lai gan šis bija Eiropas čempionāts, sacensības vairāk notika nevis valstu, bet komandu starpā.