Poceko par spīti zaudējumam “Eurobasket 2022” ceturtdaļfinālā turpinās trenēt Itālijas izlasi

16/09/2022 20:29
Džanmarko Poceko

Itālijas basketbola federācijas prezidents Džani Petruči paziņojis, ka nacionālajā komandā nav plānota trenera maiņa un Džanmarko Poceko turpinās darbu savā amatā.

“Esam sasnieguši efektivitātes un entuziasma pozitīvu bilanci. Palicis neliels rūgtums par iznākumu spēlē pret Franciju [“Eurobasket 2022” ceturtdaļfinālā], bet mēs nevaram vainot nedz spēlētājus, nedz treneru štābu. Ne vienmēr uzvar tas, kurš to ir pelnījis,” uzsvēra Petruči. “Mums jāturpina virzīties pa šo ceļu, to iesāka Romeo Saketti, bet Poceko to turpina labākajā veidā. Tas ir pierādīts par 100%, viņa trenera pieeja mani pārsteidza,” atklāja Itālijas basketbola federācijas prezidents.

Jau ziņots, ka aizvadītajā Eiropas čempionātā Itālija astotdaļfinālā pārspēja Serbiju ar 86:94, savukārt ceturtdaļfinālā dramatiskā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 85:93. Itālijas komanda kopvērtējumā ierindojās septītajā vietā, atkārtojot 2017. gada rezultātu. Šīs vienības labākais sasniegums 21. gadsimtā ir bronza 2003. gadā.

Poceko par Itālijas valstsvienības galveno treneri tika nozīmēts šī gada jūnijā.

Spisu atklāj summu, ko Itālijas basketbolisti pēc uzvaras pār Serbiju iztērējuši no trenera kredītkartes