Početino pagarina līgumu ar PSG līdz 2023. gadam

23/07/2021 22:22

Francijas futbola grands Parīzes “Saint-Germain” (PSG) panācis jaunu vienošanos ar galveno treneri Maurisio Početino, noslēdzot sadarbības līgumu ar speciālistu līdz 2023. gadam, informē vienība.

49 gadus vecais Početino 2019. gada novembrī tika atlaists no Totenhemas “Hotspur” vienības galvenā trenera amata, bet 2021. gada janvārī devās uz PSG. Neskatoties uz to, ka Francijas vienība šogad nespēja triumfēt “Ligue 1”, kā arī UEFA Čempionu līgā apstājās pusfinālā, argentīniešu speciālists turpinās darbu klubā.

Neskaitot PSG, Početino trenera karjeras laikā strādājis spāņu klubā “Espanyol”, kā arī Anglijas vienībās “Southampton” un “Hotspur”. Savukārt lielāko daļu spēlētāja karjeras viņš pavadīja “Espanyol”, bet uzspēleja arī “Newell’s Old Boys”, PSG un Bordo “Girondins” vienībās. Viņš bijis arī Argentīnas izlases dalībnieks, piedaloties 20 spēlēs un gūstot divus vārtus.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…