Početīno: Trenēt tādu klubu kā “Real” ir katra sapnis

Maurisio Početīno, sportazinas.com
Maurisio Početīno Foto: EPL

Anglijas Premjerlīgas kluba Londonas “Tottenham” galvenais treneris argentīnietis Maurisio Početīno atklājis, kādēļ pirms sezonas nav piekritis Madrides “Real” piedāvājumam.

“Tā bija grūta situācija, jo uz spēles bija likts katra trenera sapnis – vadīt vienu no varenākajām komandām pasaulē, bet tev ir no tā jāatsakās. Tas varēja izraisīt konfliktu, jo tikko biju parakstījis jaunu līgumu ar “Tottenham” un jutu, ka nevaru neko izdarīt,” atcerās argentīnietis.

“Denijs Levijs [“Tottenham” prezidents] nepieņēma piedāvājumu par manu aiziešanu. Un kad man prasīja, lai pārtraucu līgumu, es to nevarēju izdarīt, jo nedrīkstu tā uzvesties. Ko pēc tam darīt klubam ar treneri, kurš nepilda savas saistības? Tā būtu nepatīkama situācija visām pusēm,” sacīja Početīno.

Početīno bija viens no kandidātiem uz “Real” galvenā trenera amatu pirms šīs sezonas, kad klubu bija pametis Zinedins Zidāns. Pēc Početīno atteikuma “Real” panāca vienošanos ar Hulenu Lopetegi, kuru gan sezonas gaitā atlaida, bet viņa vietā uz īsu brīdi stājās Felipe Solari.

Tiesa, arī Solari neturpināja darbu līdz sezonas beigām, jo komandā atgriezās Zidāns.

“Tottenham” šodien aizvadīs izšķirošo spēli par iekļūšanu UEFA Čempionu līgas finālā, kur tiksies ar Amsterdamas “Ajax” vienību. Spēles sākums 22:00.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par