Pogbā sapnis par Spāniju izkūp vējā – “United” aktivizē līguma pagarināšanas opciju

16/10/2020 20:17

Francijas futbola zvaigzne Pols Pogbā vēl divas sezonas pārstāvēs Anglijas premjerlīgas komandu Mančestras “United”, informē medijs “Sky Sports”.

Pogbā līgumā bija opcija, ka klubs var to pagarināt uz vēl vienu sezonu, un “United” šo iespēju arī ir izmantojusi. Līdz ar to 27 gadus vecajam pussargam kontrakts noslēgsies 2022. gadā, nevis pēc nākamās sezonas.

Pogbā iepriekš izteicās, ka viņa sapnis ir spēlēt Madrides “Real” komandā, kā arī par francūzi interesi izrādīja cits spāņu grands “Barcelona”. Tomēr pagaidām šis sapnis vēl netiks īstenots.

“Pols ir mūsu spēlētājs un viņš šeit spēlēs vēl divus gadus,” izteicās komandas galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs. “Esmu pārliecināts, ka viņš ir gatavs darīt visu, lai mums palīdzētu, kā arī vēlamies redzēt no viņa labāko sniegumu.”

Jau kopš nonākšanas Mančestrā 2016. gadā katru sezonu izskan baumas par futbolista iespējamo aiziešanu. Viņš savus karjeras labākos gadus aizvadīja laikā no 2012. līdz 2016. gadam, spēlējot Turīnas “Juventus”, bet karjera Mančestrā viņam nav bijusi ļoti veiksmīga, turklāt “United” pēdējos gados vairs nav pieskaitāms pie premjerlīgas grandiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā