Pogbā vēlas spēlēt Madridē un licis to aģentam nodot tālāk

Pols Pogbā, sportazinas.com
foto: skysports.com

Anglijas Premjerlīgas kluba Mančestras “United” franču pussargs vēlas pārcelties uz Madrides “Real”, vēsta spāņu medijs Marca.

Pēc medija rīcībā esošās informācijas, Pogbā nodomi esot nopietni un to apzinās arī kluba vadība, kas jau gatavojas uzklausīt piedāvājumus.

Par francūža vēlmi spēlēt Spānijā un nodomu nopietnību liecina arī tas, ka viņš instruējis savu aģentu Mino Raiolu, lai tas šo informāciju nodod Madrides kluba vadībai.  Savukārt “United” no šīs situācijas vēlas paņemt maksimumu – ne tikai naudu, bet iegūt arī kādu spēlētāju.

Runa ir par pussargu/uzbrucēju Garetu Beilu un aizsargu Rafaēlu Varānu, bet Mančestras vadība šobrīd būtu vairāk ieinteresēta Varāna pakalpojumos.

Interesanti, ka Pogbā sakarā iepriekš izteicies arī “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns: “Viņš ir pussargs, taču prot vienlīdz labi darboties gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, bet viņš nav mans spēlētājs, jo šobrīd atrodas Mančestrā. Viņš pats ir izteicies, ka pēc posma Mančestrā viņam interesētu arī Madride. Kāpēc lai pēc Anglijas viņš nepārceltos uz Madridi? Man nekas nebūtu pret.”

Pogbā transfēra vērtība šobrīd tiek lēsta aptuveni 100 miljonu eiro robežās, bet zinot esošo situāciju spēlētāju tirgū, tā varētu ievērojami pieaugt, ja šāds darījums notiktu.

“Real” šobrīd gan nekādas aktivitātes šajā sakarā nav veicis, bet Zidāns vienā no nesenajām intervijām izteicās, ka vēl nezina, kuri spēlētāji tiks pārdoti, un kuri dosies prom no Madrides kluba.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par