Policija arestē “Barcelona” prezidentu un divas kluba amatpersonas

01/03/2021 14:31

Spānijas policija pirmdien veikusi reidu futbola kluba “Barcelona” birojā un vēlāk apcietinājusi bijušo prezidentu Hosepu Bartomeu un vēl divas amatpersonas. Spānijas radio stacija “Cadena Ser” ziņo, ka arestēti Bartomeu, kluba vadītājs Oskars Grau un vēl viena amatpersona, kas atbildējusi par kluba juridiskajiem jautājumiem.

Katalonijas policija arestēto vārdus neatklāj, bet nenoliedz, ka reida laikā veikusi arestus. Tāpat policija atklāja, ka šo izmeklēšanu vada finanšu noziegumu nodaļa. Aresti “Barcelona” birojā notika vien sešas dienas pirms gaidāmajām kluba prezidenta vēlēšanām. Vietējie mediji ziņo, ka kratīšana un aresti, visticamāk, saistīti ar pērn atklātībā nākušo “BarcaGate” skandālu, kas atklāja, ka kluba amatpersonas nolīgušas kompāniju, kas publiskajā vidē asi kritizējusi “Barcelona” spēlētājus. Tas ticis darīts, lai savu publisko tēlu spodrinātu Bartomeu.

“Cadena Ser” ziņo, ka “Barcelona” sešos atsevišķos maksājumos norēķinājusies ar kompāniju “I3 Ventures”, taču pēc skandāla nākšanas klajā, visas saites pārrautas. Oktobrī Bartomeu atkāpās no “Barcelona” prezidenta amata. Paredzams, ka svētdien tiks ievēlēts jauns “Barcelona” prezidents. Uz šo amatu tīko Hoans Laporta, Toni Freiša un Viktors Fonts.

“Barcelona” Spānijas čempionātā šosezon 25 spēlēs nopelnījusi 53 punktus un ieņem otro vietu. Līdere Madrides “Real” 24 mačos iekrājusi par pieciem punktiem vairāk.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…