Policija meklē cilvēku, kurš mača laikā ar pudeli trāpīja pa galvu “Hotspur” zvaigznei Alli (VIDEO)

20/12/2018 14:46

Anglijas policija uzsākusi izmeklēšanu saistībā ar vakar futbola līgas kausa ceturtdaļfināla spēlē starp Londonas “Arsenal” un “Tottenham Hotspur” notikušo starpgadījumu, kad kāda līdzjutēja raidītā pudele trāpīja “Hotspur” futbolistam Delem Alli pa galvu.

Trešdien notikušajā mačā “Arsenal” mājvietā “Emirates Stadium” uzvaru ar rezultātu 2:0 un vietu Anglijas līgas kausa pusfinālā nodrošināja viesi “Tottenham Hotspur”. Pa vārtiem viesu labā guva korejieti Honmiņs Sons un Dele Alli.

Tomēr tieši 22 gadus vecais angļu futbola talants Alli bija iesaistīts kādā incidentā spēles 73. minūtē. Brīdī, kad “Arsenal” spēlētāji gatavojās iemetienam no sānu auta, netālu esošā Alli virzienā no skatītāju tribīnēm lidoja plastmasas pudele, kas trāpīja “Hotspur” futbolistam pa galvu. Par laimi, Alli no lidojošā priekšmeta nopietnu savainojumu neguva.

Pats futbolists pēc šī starpgadījuma reaģēja visai mierīgi, ar roku žestiem “Arsenal” faniem signalizējot par spēles rezultātu, kas tobrīd vēstīja 2:0 ciemiņu labā.

Vietējā policija ziņo, ka tā sadarbojas ar “Arsenal” klubu, lai atrastu un identificētu incidenta izraisītāju. Tāpat izmeklēšanā iesaistīsies arī Anglijas Futbola asociācija (FA).

Tikmēr “Hotspur” galvenais treneris Mauricio Početīno atzina, ka drošības līmenim stadionos vajadzētu būt augstākā līmenī.

“Ja tas notiktu kādā citā valstī, iespējams, stadions tiktu slēgts uz dažām spēlēm. Par laimi, incidents nebija nopietnāks, taču uzskatu, ka cilvēkiem būtu jābūt uzmanīgākiem, un mums ir jācenšas nepieļaut šādus incidentus. Daži cilvēki mēdz rīkoties ļoti slikti.”