Policists Briedis iesniedz deklarāciju – ienākumi desmitkāršojušies

Mairis Briedis, sportazinas.com
Foto: LETA

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis vēl joprojām ir arī policists, kas nozīmē, ka katru gadu viņam nākas iesniegt gada ienākumu deklarāciju. 2017.gads Mairim bijis sekmīgākais karjerā, un tas atspoguļojas arī sportista ienākumos.

Briedis kļuva par čempionu, un savu bankas kontu viņš papildināja ar ievērojamiem honorāriem.

Valsts Ieņēmumu dienestā iesniegtā ikgadējā deklarācija liecina, ka arī ienākumi auguši ļoti strauji – nopelnīts apmēram pusmiljons eiro.

2017. gadā Mairis aizvadīja divas ievērojamas cīņas. Pagājušā gada aprīlī tika uzveikts Marko Huks un iegūta WBC čempiona josta, bet jau septembrī “Arēnā Rīga” tika aizvadīta Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņa pret kubieti Maiku Peresu, kad pēc punktiem pārāks bija latvietis.

Par pirmo cīņu Briedis saņēmis 150 000 eiro, bet par cīņu ar Peresu 300 000 dolāru.

Par darbu Valsts Policijā Briedim izmaksāti 14333 eiro. Tāpat viņš palīdz nodrošināt drošību divos uzņēmumos – “RIGVIR” par to pārskaitījusi vairāk kā desmit tūkstošus, bet “AHTI” – vairāk kā septiņus tūkstošus. Savukārt, degvielas tirgotājs “Virši-A” bokseri aplaimojis ar vairāk kā 18 tūkstošiem eiro.

Nekādas parādsaistības vai uzkrājumus Mairis Briedis nav norādījis. 2016. gadā viņa ienākumi bija salīdzinoši mazāki – 52 tūkstoši eiro, bet vēl gadu iepriekš – tikai 11 tūkstoši eiro.

Iespējams, savu ienesīgāko cīņu Mairis neuzvarēja. Pasaules supersērijas pusfinālā Briedis pēc punktiem piekāpās Ukrainas pārstāvim Oleksandram Usikam. Pēc neoficiālas informācijas Briedis nopelnījis ap pusmiljonu eiro, tomēr boksera pārstāvji ziņoja, ka presē izskanējušās summas nav līdz galam patiesas.

Intervijā žurnālam “Sporta Avīze” Mairim tika jautāts par stresu pirms karjeras svarīgākās cīņas, kas janvāra beigās notika Rīgā: “Nē, nestresoju. Stresot sanāca par citām lietām. Piemēram, pastiprinātām valsts kontroles iestāžu aktivitātēm manā virzienā,” stāsta policists.

“Un tad domāju, – nu, kāpēc pirms katras cīņas man bāž kaut kādus sprunguļus spieķos? Nē, protams, paldies viņiem, ka dod savu artavu, lai padarītu mani spēcīgāku, bet… Visu laiku mēģina atrast kaut ko, ko esmu kādam nozadzis,” Briedis visticamāk komentē Valsts Ieņēmumu dienesta aktivitātes.

Mairis arī atzinis, ka vēl nav izlēmis, vai turpinās darbu policijā, jo pienākumus arvien grūtāk ir apvienot ar sagatavošanos nopietnām cīņām.

Zināms, ka nākamo cīņu Briedis aizvadīs maijā, kad Pasaules boksa supersērijas ietvaros aizvadīs “undercard” cīņu pirms gaidāmā fināla starp Usiku un Krievijas pārstāvi Muratu Gasijevu.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar